Святині єпархії
СВЯЩЕНИК МИХАЇЛ СЛИВЧУК: "ДО МОЩІВ ПОТРІБНО ПРИКЛАДАТИСЯ З ВІРОЮ"
: Iryna   
19.08.16
 Мощі – тіла святих християнської Церкви – жива ікона, доказ всесильності Божої і нагадування людям про святого та його діяння. Це свідчення святості людини, яка протягом життя свого земного, подвижництва чи мученицької смерті, заслужила у Бога такої ласки, що Господь залишав тіло повністю або частково нетлінним, щоб через нього могли відбуватись чудеса.

...
 
СВЯЩЕНИК ІВАН СИДОР:"НАВКОЛО УПЦ КИЇВСЬКОГО ПАТРІАРХАТУ ПОВИННІ БУДУВАТИ ЄДИНУ ЦЕРКВУ ІНШІ КОНФЕСІЇ"
: Iryna   
26.06.16
 21 лютого 2016 року відбулася історична подія, якої Помісна Православна Українська Церква очікувала понад вісімдесят років. Цього дня у комплексі Святої Софії Київської відновилися  богослужіння. Починаючи з відродження Помісної Української Православної Церкви у 1990 році поставало питання про надання дозволу на звершення на території Святої Софії регулярних богослужінь. Найбільш придатною для цього є саме Мала Софія, адже у ній немає ні мозаїк, ні стінного розпису, як у великому соборі, що потребують особливо ретельного зберігання.


...
 
ВЛАДИКА ЄВСТРАТІЙ: "ЗА КОЖНЕ СЛОВО ЛЮДИНА БУДЕ НЕСТИ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ПЕРЕД БОГОМ"
: Iryna   
06.06.16
 Протягом усіх віків слово Церкви та священнослужителів було і є авторитетним для широкого кола людей. І великою мірою роль Церкви в суспільстві залежить від її можливостей спілкуватися з вірянами. Протягом століть такими способами комунікації були служби Божі, пізніше радіо, телебачення, газети. Але ці методи дозволяли вести розмову з мирянином у формі монологу.
...
 
ПРОТ. МИХАЙЛО МАРУСЯК: "ЗДОРОВ'Я ДУШІ - ЦЕ ЩИРА ВІРА"
: Iryna   
25.04.16
 Цього разу гість нашої рубрики митрофорний протоієрей Марусяк Михайло Миколайович, викладач Богословського відділення КПБА при філософсько-теологічному факультеті Чернівецького національного університету ім. Юрія Федьковича, доктор богословських наук, який зробив переклад "Повного зібрання творів святителя Іоана Золотоустого" (12 томів (25 книг).  Поспілкуємося ми з прот. Михайлом Марусяком про особливості вивчення та викладання богослів’я, поради майбутнім священикам від свят.Іоана Золотоустого та про інші  важливі питання, які можуть бути цікаві нашим читачам.


...
 
СВЯЩЕНИК СЕРГІЙ СТЕЛЬМАХ: "СПОВІДЬ - ЦЕ ПРИМИРЕННЯ ЛЮДИНИ З БОГОМ"
: Iryna   
24.04.16
 Наближається одне з найбільших та найшановніших християнських свят – Великдень. Святу Воскресіння Господнього передує Великий Піст, впродовж якого християни готували себе до святкування дня, який змінив світ. Про сповідь, підготовку до неї, цілі, які повинен ставити християнин відвідуючи храм ми поговоримо зі священиком Тернопільської єпархії Сергієм Стельмахом.

...
 
<<  < . 1 2 . > ʳ >>

1 - 9 14

Православний табір

Наші друзі

cerkva-snt.at.ua
Каталог веб ресурсів Тернопільщини
bogoslov.cv.ua
svdh.dp.ua/
talne-cercva.com.ua/
hram.lviv.ua
Магазин церковної утварі

Наш Банер