Святині єпархії
ЗАПРОШУЄМО ДОЛУЧИТИСЯ ДО АКЦІЇ!
: Iryna   
29.06.16
 Тернопільська єпархія Української Православної Церкви Київського Патріархату запрошує усіх небайдужих жителів міста та області приєднатися до акції по збору необхідних речей для солдатів в зоні АТО.
Можна приносити солодощі, продукти харчування тривалого зберігання, одяг, засоби гігієни та інші речі, які морально та фізично підтримають солдатів на війні.
...
 
ЗАПРОШУЄМО ЗМІ
: Iryna   
21.12.15
 У четвер 24 грудня о 14.00 в прес-центрі Тернопільської єпархії УПЦ Київського Патріархату, за адресою вул. Кн. Острозького,19, відбудеться прес-конференція щодо конфліктної ситуації, що склалась в с. Кути Шумського р-ну, де представники Московського Патріархату забороняють релігійній громаді УПЦ Київського Патріархату молитись у сільському храмі.
 
Участь у прес-конференції візьмуть священики Шумського р-ну та жителі с. Кути.
 
ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ МОЛОДІЖНИЙ ПРАВОСЛАВНИЙ ТАБІР «ВІРЛЯ – 2015» ЧЕКАЄ НА МОЛОДЬ УКРАЇНИ
: Максим Герасимюк   
25.05.15
 З благословення Святійшого Патріарха Філарета, на хуторі Вірля Кременецького району Тернопільської області, з 14 по 24 липня 2015 року пройде Всеукраїнський молодіжний Православний табір «Вірля - 2015».
       
З 10-денним перебуванням у таборі заїзд розпочинається 14 липня, а з 7-денним – 17 липня.
        
   
...
 
"ВИШИВАНКА ДЛЯ СОЛДАТА"
: Iryna   
22.05.15
 Тернопільська єпархія Української Православної Церкви Київського Патріархату запрошує мешканців міста та області, а також магазини, підприємства, які займаються пошиттям вишиванок, долучитися до акції "Вишиванка для солдата".
...
 
<<  < . 1 2 3 4 . > ʳ >>

1 - 9 29

Православний табір

Наші друзі

cerkva-snt.at.ua
Каталог веб ресурсів Тернопільщини
bogoslov.cv.ua
svdh.dp.ua/
talne-cercva.com.ua/
hram.lviv.ua
Магазин церковної утварі

Наш Банер