БІЙЦІ БАТАЛЬЙОНУ «ТОРНАДО» ЗУСТРІЛИСЯ ІЗ КОЗАКАМИ ФРАНКІВЩИНИ
: Максим Герасимюк   
08.12.14
 5 грудня 2014 року  з  благословення архієпископа Тернопільського, Кременецького і Бучацького Нестора, голова єпархіального відділу духовно-патріотичного виховання у Збройних Силах та інших військових формуваннях України, старший капелан Тернопільської області прот. В'ячеслав  Кізілов  вкотре  відвідав м. Івано-Франківськ для зустрічі з представниками обласного козацького товариства Всеукраїнського громадського об`єднання «Українське реєстрове козацтво».
          
До козацького міста в цей день прибула делегація з Тернополя в кількості десяти осіб, яка складалася зі священиків, волонтерів та бійців із зони АТО(священники: прот. В’ячеслав Кізілов, свящ. Богдан Гагавчук, свящ. Віталій Дікальчук; волонтери: Сергій та Світлана Стойко, Ігор Дмитрів; бійці  добровольчого  батальйону спеціального призначення  «Торнадо»: Володимир Косач, Андрій Стойко, Олексій Катушенок  та  майбутній режисер Павло Мудрий).
              
        
         
        
Заступник отамана обласного відділення ВГО «Українське Реєстрове Козацтво» Володимир Павлович Карман зустрів гостей та провів до зали. В цей день в Центрі патріотичного виховання імені Степана Бандери  прийняли  до великої козацької громади 47 маленьких козачат. Свято тривало і до козацьких  лав приєдналися  представники  з Тернополя.
         
Лунали вірші, пісні з вуст маленьких козачат та виступ Василя Лютого, які зворушили усіх присутніх. Капелан Івано-Франківського обласного козацького товариства, благочинний Заліщицького району Тернопільської єпархії прот. Михаїл Бубнів звернувся до присутніх та побажав бути справжніми козаками.
                 
        
          
         
Напередодні дня захисника Вітчизни кожен з присутніх відчув себе направду   козаком – вільною і незалежною людиною. Козацтво було і є оплотом православ’я в Україні. Свої щирі слова підтримки  бійців висловила письменниця Марія Ільків Українець.
        
По завершенні  святкового дійства директор центру патріотичного виховання імені Степана Бандери Галина Йосипівна Савченко привітала  тернополян та провела екскурсію  музеєм.
      
Прес-служба Тернопільської єпархії
 
< .   . >

Православний табір

Наші друзі

cerkva-snt.at.ua
Каталог веб ресурсів Тернопільщини
bogoslov.cv.ua
svdh.dp.ua/
talne-cercva.com.ua/
hram.lviv.ua
Магазин церковної утварі

Наш Банер