АРХІЄРЕЙСЬКЕ БОГОСЛУЖІННЯ У НЕДІЛЮ СИРОПУСНУ
: Максим Герасимюк   
22.02.15
 Початку Великого посту передує неділя сиропусна, яка останньою підготовляє нас до посту. Цю неділю ще називають прощеною, оскільки в цей прийнято просити прощення і прощати один одного, щоб у мирі увійти в дні святого і Великого посту. Свята Православна Церква цього дня також згадує Адамове вигнання з раю.
     
22 лютого 2015 року, у неділю сиропусну, прощену, високопреосвященнійший Нестор, архієпископ Тернопільський, Кременецький і Бучацький традиційно звершив Божественну літургію свят. Іоана Золотоустого у Свято-Воскресенському храмі розташованому на місці будівництва кафедрального собору м. Тернополя.
               
      
        
        
       
Високопреосвященнійшому владиці співслужили: прот. Євген Заплетнюк та свящ. Денис Герета.
    
Звершивши Богослужіння соборне духовенство на чолі із владикою відслужили уставний молебень під час якого архієпископ Нестор виголосив молитву в дні неспокою та нашестя ворогів на державу та Вітчизну нашу.
              
          
        
         
        
Після відпусту Його Високопреосвященство звернувся до присутніх парафіян із повчальним словом на початку якого зачитав звернення Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій про обов’язок допомоги у захисті Батьківщини.
     
Прес-служба Тернопільської єпархії
 
< .   . >

Православний табір

Наші друзі

cerkva-snt.at.ua
Каталог веб ресурсів Тернопільщини
bogoslov.cv.ua
svdh.dp.ua/
talne-cercva.com.ua/
hram.lviv.ua
Магазин церковної утварі

Наш Банер