ПРЕДСТАВНИКИ ДУХОВЕНСТВА ЄПАРХІЇ БЛАГОСЛОВИЛИ ВІДКРИТТЯ ВІЙСЬКОВО-ПАТРІОТИЧНОЇ ГРИ
: Iryna   
25.04.15
 21 лютого 2015 року з благословення архієпископа Тернопільського, Кременецького і Бучацького Нестора голова єпархіального відділу духовно-патріотичного виховання у Збройних Силах та інших військових формуваннях України прот. В`ячеслав Кізілов зі свящ. Богданом Гагавчуком розпочали відкриття регіонального етапу всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»). Подія розпочалася із молитви та благословення капеланів та окроплення свяченою водою присутніх.
Участь у цьогорічній грі взяли близько 200 школярів із усіх загальноосвітніх навчальних закладів міста.
 
«Усіх учасників ділитимуть на команди за віком. Команди 10-х класів змагатимуться під назвою «Сокіл», а середніх (6-8 класи) – «Джура». Завдання для середніх і старших класів будуть різної складності. Зрозуміло, що у старших гравців буде більш насичена програма. Також у дитячо-юнацькій військово-патріотичній  грі участь бере багато дівчат. Проте вони змагатимуться лише  на етапі «Рятівник», - розповідає директор Тернопільської школи допризовної підготовки, суддя гри Валерій Бондар.
 
Урочисто усіх учасників дійства привітав міський голова Тернополя:  "Щиро бажаю усім перемоги, щоб в умовах гри сильнішими ставали кожен з вас особисто. Я бажаю вам побороти свої слабкості та страхи. Досягнень вам у навчанні, спорті та своїх щоденних справах, – підсумував Сергій Надал.
 
Зазначимо, що даний захід проводиться цього навчального року по усій Україні, а розпочався 14 жовтня 2014 року у День
Українського козацтва і завершиться аж у липні 2015 року під час Всеукраїнського таборування - ІІІ етапу гри. До цього етапу дійде команда-переможець міського етапу.
 
Всеукраїнська дитячо-юнацька військово-патріотична гра «Сокіл» («Джура») проводиться Українським державним центром туризму і краєзнавства учнівської молоді Міністерства освіти і науки України спільно з Радою козацьких отаманів України, МБУ «Центр Національного Відродження» та ГО «Молодіжний Клуб Джура» за сприяння силових міністерств і відомств України.
 
Команди, що беруть участь у грі, намагаються виділитись поміж інших суперників: назвою, тематикою або ж символікою. Честь відкривати змагання цьогоріч випала минулорічним переможцям – «Морським Соколам».
 
Військово-патріотична гра триватиме впродовж 22-23, 27-28 і 30 квітня - завершення п’ятого етапу.
 
Прес-служба Тернопільської єпархії
 
 
 
 
 
 
 
 
< .   . >

Православний табір

Наші друзі

cerkva-snt.at.ua
Каталог веб ресурсів Тернопільщини
bogoslov.cv.ua
svdh.dp.ua/
talne-cercva.com.ua/
hram.lviv.ua
Магазин церковної утварі

Наш Банер