СВЯТКОВЕ БОГОСЛУЖІННЯ В СВЯТО-ТРОЇЦЬКОМУ ХРАМІ СМТ.ПІДВОЛОЧИСЬК
: Iryna   
01.06.15
 На п’ятдесятий день після Великодня, цього року це - 31 травня, православні християни урочисто вшановують подію П’ятидесятниці, або Зішестя Святого Духа на Апостолів, про яке розповідає нам Святе Писання.
 
У день свята архієпископ Тернопільський, Кременецький і Бучацький Нестор, традиційно, як уже кілька років поспіль, очолив святкову Божественну літургію у храмі Свято-Троїцького собору смт. Підволочиська з нагоди храмового свята.
 
Його Високопреосвященству співслужили: настоятель собору, благочинний Підволочиського району прот. Тарасій Махніцький та численне духовенство району та області. Чудову атмосферу богослужінню надавав злагоджений спів церковного хору.

По завершенні богослужіння владика Нестор відзначив парафіянку храму - Марію Михайлівну Саламандру, яку з нагоди 50-ти ліття від дня народження та 20-ти ліття праці на ниві духовній було нагороджено орденом Великомучениці Варвари.

Також архієрей поблагословив на добре подальше життя присутніх на службі випускників школи-гімназії, подарувавши їм книжечки "Пояснення 10 Заповідей даних Мойєсеєві".
  
Прес-служба Тернопільської єпархії
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
< .   . >

Православний табір

Наші друзі

cerkva-snt.at.ua
Каталог веб ресурсів Тернопільщини
bogoslov.cv.ua
svdh.dp.ua/
talne-cercva.com.ua/
hram.lviv.ua
Магазин церковної утварі

Наш Банер