БОГОСЛУЖІННЯ ВЛАДИКИ НЕСТОРА В ДЕНЬ ПАМ'ЯТІ СВ.МВЧ. І ЦІЛИТ. ПАНТЕЛЕЙМОНА
: Iryna   
10.08.15
 Збулася давня мрія віруючих Київського Патріархату в Кременці – звести нову православну святиню в цьому славному та  древньому місті. Новий храм було присвячено святій мучениці IV століття римській дияконисі Тетяні, яка віддала своє життя за віру в Христа-Спасителя. Відтепер ця свята Мучениця буде небесною покровителькою Кременчан, які молитимуться до неї в новозведеному храмі Київсього Патріархату.

09 серпня 2015 року, в 10-ту неділю після П’ятидесятниці, в день пам’яті св. вмч. і цілит. Пантелеймона, Високопреосвященний Нестор, архієпископ Тернопільський, Кременецький і Бучацький, очолив урочисті богослужіння у місті Кременець. На Кремянеччину Архіпастир прибув отримавши запрошення активу парафії св.мч.Тетяни та настоятеля храму - протоієрея Михаїла Мазурчука.
 
Владика звершив чин архієрейського освячення престолу та відправив на ньому першу Божественну літургію. На богослужінні молилися також, намісник Свято-Юріївського чоловічого монастиря на хуторі Вірля Кременецького району ігумен Полікарп (Касько),  настоятель Свято-Троїцького собору м. Тернополя  прот. Анатолій Зінкевич та інші запрошені священнослужителі єпархії. 
 
Під час Божественної літургії Високопреосвященний Нестор звершив дияконську хіротонію іподиякона Юрія Мазурчука, студента ВПБА.
  
Закінчились богослужіння уставними многоліттями та  молитвою за мир в Україні.
 
Відзначивши заслуги настоятеля парафії св. мч. Тетяни протоієрея Михаїла Мазурчука у справі утвердження Помісної Української Православної Церкви, Святійший Філарет, Патріарх Київський і всієї Руси-України,  нагородив його орденом Святого Юрія Переможця. Орден Святого Юрія отець Михаїл отримав із рук Архієпископа Нестора по закінченні богослужіння. Але це були не останні відзнаки того дня.
 
Керуючий Тернопільської єпархії архієпископ Нестор  також відзначив старання та активну працю на користь Церкви регента хору – Світлану Леонідівну Кічату Благословенною грамотою. Зауважимо, що Світлана Леонідівна отримала ще й відзнаку Голови Обласної державної адміністрації – Степана Степановича Барни.
 
Невелика, але затишна церква на честь святої дияконіси Тетяни запрошує до себе нових парафіян – кременчан і гостей міста: Увійду в дім Твій, поклонюся храмові святому Твоєму в страсі перед Тобою!
 
Прес-служба Тернопільської єпархії
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
< .   . >

Православний табір

Наші друзі

cerkva-snt.at.ua
Каталог веб ресурсів Тернопільщини
bogoslov.cv.ua
svdh.dp.ua/
talne-cercva.com.ua/
hram.lviv.ua
Магазин церковної утварі

Наш Банер