БОГОСЛУЖІННЯ ВЛАДИКИ НЕСТОРА В С.ДОРОФІЇВКА
: Iryna   
11.11.15
 10 листопада 2015 року архієпископ Тернопільський, Кременецький та Бучацький Нестор з архіпастирським візитом відвідав с.Дорофіївку Тернопільської області.Владика Нестор звершив Чин архієрейського освячення престолу та відправив на ньому першу Божественну літургію в храмі св.Параскеви-П*ятниці. На богослужінні молилися також настоятель храму прот. Іван Нагуляк, декан Підволочиського району прот. Тарас Махніцький та інші запрошені священнослужителі єпархії.
 
У той день багато прихожан причастилися Святих Тіла та Крові Господніх.
   
Після відправи Божественної літургії відбувся традиційний обхід довкола храму.

Опісля, владика Нестор разом зі священослужителями, місцевими жителями та військовими відкрив та освятив пам*ятну дошку героїчно загиблому при виконанні військового обов*язку по захисту суверенітету та територіальної цілісності України, мужньому воїну Вернигорі Вадиму Васильовичу.

Також голова сільської місцевої ради Степан Адамович Кришовий відкрив пам*ятну дошку з іменами загиблих мешканців с.Дорофіївка в Другій Світовій війні, після чого місцеві жителі разом зі священослужителями могли помолитися за душі загиблих в минулих та сучасних війнах.
 
Ці пам*ятні дошки встановлені завдяки постійній допомозі генерального директора ТОВ "Волочиськ-агро" Данилюка Ігоря Васильовича, якому в знак великої подяки бійці 92-ої окремої механізованої бригади вручили прапор України зі своїми підписами, для яких загиблий Вадим Вернигор був бойовим побратимом.

Також на честь відкриття пам*ятних дошок, задля душевної розради місцевий художній колектив порадував присутніх виконанням патріотичних пісень.
 
Прес-служба Тернопільської єпархії
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
 
< .   . >

Православний табір

Наші друзі

cerkva-snt.at.ua
Каталог веб ресурсів Тернопільщини
bogoslov.cv.ua
svdh.dp.ua/
talne-cercva.com.ua/
hram.lviv.ua
Магазин церковної утварі

Наш Банер