ВШАНУВАННЯ ІКОНИ БОЖОЇ МАТЕРІ "СКОРОПОСЛУШНИЦЯ"
: Iryna   
22.11.15
 22 листопада Свята Православна Церква вшановує ікону Божої Матері «Скоропослушниця». Цьогоріч у цей день Високопреосвященніший архієпископ Тернопільський, Кременецький і Бучацький Нестор відвідав парафію Різдва Пресвятої Богородиці с. Борщівка Лановецького району.
    
 
Жителі села дуже шанують ікону Пресвятої Богородиці «Скоропослушниця», оскільки у їх величному храмі зберігається список цієї чудотворної ікони, котрому за переказами уже близько 100-ні років.

Високопреосвященний архієпископ Нестор очолив відправу Божественної літургії на честь ікони Божої Матері "Скоропослушниця" у місцевому храмі Різдва Пресвятої Богородиці. Разом із владикою молилися настоятель храму прот. Сергій Сіверський та собор духовенства Шумського, Лановецького благочиння і Волинської єпархії.
Багато прихожан причастилися Святих Тіла та Крові Господніх.
 
Своїм співом прикрашав богослужіння місцевий дитячий та священицький хори.
Опісля відбулося єлеопомазання дітей та дорослих та урочистий обхід довкола храму.

Також,  після Літургії, на церквоному подвір*ї також можна було дізнатися історію ікони "Скоропослушниця", яку розповідали юні прихожани храму.
 
Численні мешканці села та прилеглих населених пунктів, паломників з інших міст та областей прийшли у цей день приклонити голову перед іконою, попросити благодатної допомоги в прийнятті правильного рішення та зцілення від тілесних та душевних недуг.

 
Прес-служба Тернопільської єпархії
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
< .   . >

Православний табір

Наші друзі

cerkva-snt.at.ua
Каталог веб ресурсів Тернопільщини
bogoslov.cv.ua
svdh.dp.ua/
talne-cercva.com.ua/
hram.lviv.ua
Магазин церковної утварі

Наш Банер