ВЛАДИКА НЕСТОР ОЧОЛИВ ВСЕНІЧНЕ БДІННЯ У НАДВЕЧІР'Я РІЗДВА ХРИСТОВОГО
: Iryna   
07.01.16
 У Навечір’я Різдва Христового, 6 січня 2016 року, у другій половині дня, Високопреосвященний Нестор, архієпископ Тернопільський, Кременецький і Бучацький очолив відправу Всенічного бдіння в храмі Різдва Пресвятої Богородиці м. Тернополя. Його Високопреосвященству співслужили настоятель храму секретар єпархії прот. Олексій Головацький та клірик храму прот. Роман Луговий, а також клірики єпархії.

У цей особливий день церковного календаря, віруючі люди стають учасниками особливих богослужінь, які мають не лише свій унікальний святковий і різдвяний зміст, але й особливу будову, розпочинаючись ще рано-вранці тривають майже весь день, закінчуючись нічною Божественною літургією свята.
 
Так, Всенічне бдіння напередодні свята Різдва Христового відрізняється від такого ж богослужіння в інші свята тим, що складається не з Вечірні, а Великого повечір’я з літією, на якій буває освячення хлібів. А далі церковний Устав приписує звершувати полієлейну Утреню та Перший час.
 
По завершенні богослужіння, вшановуючи світлий день Різдва Христового, духовенство та віруючі разом із керуючим архієреєм, Владикою Нестором, виконали кілька колядок.
 
 
Прес-служба Тернопільської єпархії
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
 
< .   . >

Православний табір

Наші друзі

cerkva-snt.at.ua
Каталог веб ресурсів Тернопільщини
bogoslov.cv.ua
svdh.dp.ua/
talne-cercva.com.ua/
hram.lviv.ua
Магазин церковної утварі

Наш Банер