НА РІЗДВЯНІ СВЯТА ПРЕПОДОБНИЙ АМФІЛОХІЙ ЗУСТРІЧАЄ ПАЛОМНИКІВ
: Iryna   
09.01.16
 Святий Амфілохій – цілитель душ і тіл. Є люди, які залишають слід в історії та серцях людей своєю добротою, сміливістю та відданим служінням Богу та ближньому. Одним із таких людей був преподобний Амфілохій Почаївський – святий подвижник-чернець, цілитель і патріот.

Далеко за межі тернопільської землі є його слава. Пройшовши через неймовірні випробування, святий Амфілохій, отримав від Бога дар зцілювати людей, полегшувати їх духовні та фізичних страждання. Святий Амфілохій – наш сучасник. Хоча народився він у самому кінці 19-го століття, помер у кінці XX-го – 1 січня 1971 року. То ж не дивно, що серед нас живуть чимало людей, які ще добре пам’ятають доброго старця. Ще зараз є свідки численних зцілень препеподобного Амфілохія та люди, яким він допоміг.

8 січня 2016 року, у другий день Різдвяних свят, коли Свята Православна Церква вшановує Собор Пресвятої Богородиці, архієпископ Тернопільський, Кременецький і Бучацький Нестор відвідав с.Мала Іловиця Шумського району.
       
Рівно 5 років тому в цей день, владикою Нестором та собором місцевого духовенства був закладений та освячений наріжний камінь під будівництво храму та монастиря Преподобного Амфілохія Почаївського.
 
Владика Нестор очолив Божественну літургію в співслужінні настоятеля місцевої парафії прот. Андрія Любуня, прот. Дмитра Калинюка, клірика собору Преображення Господнього м. Кременця, прот. Богдана Репецького з Шумського благочиння та ієромонаха Нифонта, насельника місцевого монастиря.
 
У цей святковий день багато місцевих жителів, а також віруючих іх з інших населених пунктів приклонили коліна до ікони преподобного Амфілохія Почаївського, у надії, що за його молитвами Всемогутній Господь дарує нам мир, спокій та злагоду в державі та в серці кожного.
 
 
Ірина Скоробогата, прес-служба Тернопільської єпархії
 
 
 
 
 
 

 
 
 
< .   . >

Православний табір

Наші друзі

cerkva-snt.at.ua
Каталог веб ресурсів Тернопільщини
bogoslov.cv.ua
svdh.dp.ua/
talne-cercva.com.ua/
hram.lviv.ua
Магазин церковної утварі

Наш Банер