БОГОСЛУЖІННЯ ВЛАДИКИ НЕСТОРА В С.МОВЧАНІВКА
: Iryna   
11.01.16
 10 січня 2016 р., в неділю після Різдва Христового, коли Церква вшановує пам'ять святих праведних Йосифа Обручника, Давида, царя і Якова, брата Господнього, архієпископ Тернопільський, Кременецький та Бучацький Нестор на запрошення місцевого духовенства відвідав храм Святих первоверховних апостолів Петра і Павла с.Мовчанівка Тернопільської області.


При вході до храму владику Нестора зустрів настоятель протоієрей Андрій Курило та діти, які теплими словами, віршами і запашним короваєм привітали свого архіпастиря та запросили його очолити богослужіння.

Перед початком Богослужіння архієпископ Нестор звершив чин освячення престолу.
          
Під час освячення та за Божественною літургією Його Високопреосвященству співслужили настоятель храму, а також собор запрошеного та місцевого духовенства.
За Богослужінням багато прихожан причастилися Святих Тіла та Крові Господніх. Серед причасників, традиційно, була велика кількість дітей.
 
Після богослужіння владика Нестор відзначив нагородами активних жителів села та жертводавців, які своїми безкорисними зусиллями допомагають утвердженню Української Помісної Церкви.
 
Прес-служба Тернопільської єпархії
 
 
 
 

 
 
 
 
 
 

 

 

 

 
< .   . >

Православний табір

Наші друзі

cerkva-snt.at.ua
Каталог веб ресурсів Тернопільщини
bogoslov.cv.ua
svdh.dp.ua/
talne-cercva.com.ua/
hram.lviv.ua
Магазин церковної утварі

Наш Банер