ВЛАДИКА НЕСТОР ПОБЛАГОСЛОВИВ РОДИНИ ВОЇНІВ АТО
: Iryna   
07.02.16
 7 лютого 2016 року, в день пам'яті Св.Григорія Богослова, Високопреосвященний Нестор, архієпископ Тернопільський, Кременецький та Бучацький, очолив недільну відправу в церкві Різдва Пресвятої Богородиці м.Тернополя. Разом із Його Високопреосвященством молилися клірики храму: секретар Тернопільської єпархії прот. Олексій Головацький та прот. Роман Луговий.
Упродовж трьох днів у м.Тернополі  проходила чергова  зустріч  членів сімей військових, які загинули під час проведення АТО. Цього разу, участь у програмі психологічної та духовної реабілітації  брали участь близько п'яти десятків найближчих родичів українських Героїв - батьки, матері, сестри, дружини, діти. Особливим бажанням організаторів та учасників зустрічі було бажання отримати архіпастирське благословення Владики Нестора на подальшу працю та попросити про молитву. Слід зауважити, що архієпископ Нестор давно знайомий із багатьма родинами, оскільки неодноразово відвідував могили наших героїв-бійців, чи  сам звершував чин похорону наших солдатів.

Тому, в неділю вранці, всі учасники зустрічі, разом зі своїм духівником  протоієреєм Євгеном Заплетнюком, прибули на архієрейську службу. Високопреосвященний Владика очолив молебен за здоров'я під час якого прочитав молитву за швидке духовне та фізичне зцілення всіх, хто нині страждає від наслідків жорстокого війського протистояння на сході України.

Зауважмо, що саме храм Різдва Пресвятої Богородиці, який приймав нині богомольців, став центром волонтерської допомоги м.Тернополя для віруючих УПЦ Київського Патріархату, нашим бійцям на Сході. Неможливо вже точно сказати, скільки тон продуктів та необхідних для побуту речей було відправлено звідси в зону АТО. А священнослужителі храму - отці Олексій та Роман користуються особливим авторитетом, любов'ю та пошаною у наших бійців.
 
Після відпусту молебня, Владика Нестор звернувся зі словами настанови до присутніх, у яких щиро подякував батькам і матерям за добре виховання синів-героїв. Також, архієпископ Нестор запевнив, що наші молитви завжди лунають у храмах Тернопільщини та по всій Україні за припинення війни, щоб не було нових жертв, щоб постраждалі та хворі швидше зцілилися, а загиблі отримали Царство Боже. Водночас, Владика закликав усіх присутніх молитися Богу, бо лише в молитві можна людям знайти нерозраду в їхньому горі.
 
Далі недільна відправа продовжилася Божественною літургією.

Після освячення Святих Дарів, Високопреосвященний Нестор звершив хіротонію студента 3-го курсу Київської Православної Богословської Академії іподиякона Володимира Гільтая  в сан диякона.

По закінченні богослужіння архієпископ Нестор возніс моливу за Україну, яка читається в дні неспокою та нашестя ворогів, а після відпусту звернувся до богомольців зі словом повчання на тему недільного Євангельського читання.
 
Прес-служба Тернопільської єпархії
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
< .   . >

Православний табір

Наші друзі

cerkva-snt.at.ua
Каталог веб ресурсів Тернопільщини
bogoslov.cv.ua
svdh.dp.ua/
talne-cercva.com.ua/
hram.lviv.ua
Магазин церковної утварі

Наш Банер