БОГОСЛУЖІННЯ ВЛАДИКИ НЕСТОРА В М.КРЕМЕНЦІ
: Iryna   
14.02.16
 14 лютого 2016 року, в Неділю 37-му після П"ятидесятниці, Передсвято Стрітення Господнього архієпископ Тернопільський, Кременецький та Бучацький Нестор очолив Божественну літургію у місті Кременці на запрошення активу парафії св.мч.Тетяни та настоятеля храму - протоієрея Михаїла Мазурчука.
 


За богослужінням з владикою Нестором молилися також благочинні Кременецького району прот. Володимир Буграк та прот. Анатолій Довгалюк, настоятель Свято-Троїцького собору м. Тернополя  прот. Анатолій Зінкевич, секретар єпархіальної ради свящ. Олег Гах, завідувач канцелярії Тернопільської єпархії свящ. Володимир Зубілевич та запрошене духовенство Кременецького району та м.Тернополя. 
 
Під час Божественної літургії Високопреосвященний Нестор звершив ієрейську хіротонію Івана Мазурчука. Також владика Нестор нагородив богослужбовою нагородою, правом носіння наперсного хреста ієрея Юрія Мазурчука.

Закінчились богослужіння уставними многоліттями та  молитвою за мир в Україні.
  
Службу прикрашав спів парафіяльного хору під керівництвом регента Світлани Кічатої.
Також багато хто з прихожан цього дня прийняли Таїнство сповіді та причастилися Святих Тіла і Крові Господньої.  Опісля відбулося єлеопомазання дітей та дорослих.
 
Прес-служба Тернопільської єпархії
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
< .   . >

Православний табір

Наші друзі

cerkva-snt.at.ua
Каталог веб ресурсів Тернопільщини
bogoslov.cv.ua
svdh.dp.ua/
talne-cercva.com.ua/
hram.lviv.ua
Магазин церковної утварі

Наш Банер