АРХІЄРЕЙСЬКЕ БОГОСЛУЖІННЯ У СВЯТО СТРІТЕННЯ ГОСПОДНЬОГО
: Iryna   
15.02.16
 На 40-ий день після народження, за законом Мойсеєвим, усі єврейські батьки приносили своїх первістків у храм для посвячення Богу. Відповідно до закону, Божа Мати Марія та Йосиф принесли Богомладенця Ісуса в Єрусалимський храм, де Його зустрів праведний Симеон, котрому було провіщено цей день. З того часу, Православна Церква, відзначає щороку 15 лютого за н.с. (2 лютого ст.ст.).


15 лютого 2016 року, у день свята Стрітення Господа Бога і Спаса нашого Ісуса Христа, Високопреосвященнійший Нестор, архієпископ Тернопільський, Кременецький і Бучацький звершив Божественну літургію у храмі Різдва Пресвятої Богородиці м.Тернополя.
   
Його Високопреосвященству співслужили клірики храму: секретар єпархії прот. Олексій Головацький та прот. Роман Луговий, а також голова фінансово-господарського відділу Тернопільської єпархії протодиякон Юрій Коханський.
    
У день великого двунадесятого свята велика кількість прихожан прийняли Таїнство сповіді та причастилися Святих Тіла і Крові Господньої. Традиційно серед причасників було багато дітей.
Після заамвонної молитви, архієпископ Нестор у співслужінні духовенства освятив Стрітенські свічки, котрі за традицією віруючі несуть до своїх домівок та запалюють протягом року в час негоди.

Опісля, владика Нестор разом із заступником голови Тернопільської ОДА Ігорем Вонсом нагородив військовослужбовців нагрудним знаком учасника антитерористичної операції за вірність військовій присязі, подякувавши за їх сміливість, віданність та самопожертву в непростій справі захисті Батьківщини.

 
Прес-служба Тернопільської єпархії
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
 
 

 
< .   . >

Православний табір

Наші друзі

cerkva-snt.at.ua
Каталог веб ресурсів Тернопільщини
bogoslov.cv.ua
svdh.dp.ua/
talne-cercva.com.ua/
hram.lviv.ua
Магазин церковної утварі

Наш Банер