У ТЕРНОПОЛІ ВШАНУВАЛИ НАЙМОЛОДШОГО ГЕРОЯ НЕБЕСНОЇ СОТНІ НАЗАРІЯ ВОЙТОВИЧА
: Iryna   
19.02.16
 19 лютого 2016 року біля Тернопільського кооперативного торговельно-економічного коледжу відбулося вшанування пам'яті Назарія Войтовича студента цього навчального закладу, наймолодшого Героя Небесної Сотні біля пам’ятної дошки, яка була встановлена на його честь майже рік тому.


На запрошення керівника торговельно-економічного коледжу Василя Миколайовича Мулярчука, за душу трагічно загиблого хлопця молився архієпископ Тернопільський, Кременецький та Бучацький Нестор разом із духовенством єпархії: секретарем Тернопільської єпархії прот. Олексієм Головацьким, прот. Русланом Притулою, а також представниками інших конфесій, друзями загиблого, студентами навчального закладу та викладачами.

Студенти коледжу, щоб вшанувати пам’ять загиблого друга підготували музичні, віршовані композиції, щоб з допомогою мистецтва висловити свій жаль та біль з приводу такої несподіваної втрати товариша.
 
Директор коледжу Василь Миколайович подякував усім присутнім, що прийшли пом’янути Назарія біля барельєфу, який встановлений для того, щоб увіковічнити його пам’ять, щоб він був присутній серед студентського, викладацького колективу навчального закладу, щоб всі прийдешні покоління бачили на кого треба рівнятися і як треба любити Україну, як треба  жити.
 
 
Ірина Скоробогата, прес-служба Тернопільської єпархії
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
< .   . >

Православний табір

Наші друзі

cerkva-snt.at.ua
Каталог веб ресурсів Тернопільщини
bogoslov.cv.ua
svdh.dp.ua/
talne-cercva.com.ua/
hram.lviv.ua
Магазин церковної утварі

Наш Банер