БОГОСЛУЖІННЯ ВЛАДИКИ НЕСТОРА В ПОМИНАЛЬНУ СУБОТУ
: Iryna   
08.03.16
 5 березня 2016 року, в суботу м'ясопусну, Високопреосвященний Нестор, архієпископ Тернопільський, Кременецький і Бучацький, очолив відправу Божественної літургії в кафедральному соборі свв.Костянтина та Єлени м.Тернополя. Разом із Його Високопреосвященством молилися клірики собору – прот. Євген Заплетнюк, свящ. Володимир Зубілевич та голова фінансово-господарського відділу Тернопільської єпархії протодиякон Юрій Коханський. Після Літургії, Владика Нестор разом із соборним духовенством звершили відправу великої панахиди.


Головною богослужбовою особливістю суботи напередодні Неділі про Страшний суд, є поминання "всіх від Адама і до нині  спочилих у благочесті й правдивій вірі". Того дня православні вірячи моляться за всіх померлих родичів. Але не тільки родичів, але всіх, хто нам дорогий - друзів, сусідів, учителів, священиків, солдатів, волонтерів, ворогів. Усіх, кого ми знали, але відпустили у кращі світи.
 
Віруюча людина не позбавлена духовної опіки навіть після смерті. Ми віримо, що після гробу людина продовжує жити в іншому, невидимому нам світі. А те, як і чим вона жила визначає її подальшу долю у вічності. Якщо людина в житті любила Бога та ближнього, виконувала заповіді та творила добро, її зустрінуть обійми Небесного Батька. Якщо ж вона навпаки – служила лише власним пристрастям, земній марноті, не заважала на Бога та людей, то цим вона визначила своє майбутнє в пеклі. Тому, в ці дні ми молимося за дорогих нашому серцю людей та просимо Господа полегшити їхню посмертну участь.
 
Прес-служба Тернопільської єпархії
 
 
 
 
 
 

 
< .   . >

Православний табір

Наші друзі

cerkva-snt.at.ua
Каталог веб ресурсів Тернопільщини
bogoslov.cv.ua
svdh.dp.ua/
talne-cercva.com.ua/
hram.lviv.ua
Магазин церковної утварі

Наш Банер