БОГОСЛУЖІННЯ В ПОНЕДІЛОК ПЕРШОЇ СЕДМИЦІ ВЕЛИКОГО ПОСТУ
: Iryna   
15.03.16
 14 березня 2016 року, в понеділок першої седмиці Великого Посту, духовенством Тернопільської єпархії було відслужено уставні богослужіння: великопостові часи (3-й, 6-й, 9-й), Зображальні та Вечірню.

Ранкове богослужіння очолив архієпископ Тернопільський, Кременецький і Бучацький Нестор у храмі Різдва Пресвятої Богородиці м.Тернополя у співслужінні  кліриків храму: секретаря Тернопільської єпархії прот. Олексія Головацького та прот. Романа Лугового, а також свящ. Володимира Гільтая.


 
 
Цього ж дня ввечері було відслужено Велике Повечір’я з читанням 1-ої частини Великого покаянного канону св. Андрія Критського в кафедральному соборі свв. Костянтина та Єлени очолене владикою Нестором у співслужінні завідувача канцелярії Тернопільської єпархії свящ. Володимира Зубілевича, свящ. Олега Гаха, свящ. Петра Мельничука, голови фінансово-господарського відділу Тернопільської єпархії протодиякона Юрія Коханського.

Назва цього канону відображає головну його тему – покаяння. Так само він називається Великим і за своїм обсягом, бо містить в собі 250 тропарів, тоді як всі інші подібні твори містять у собі трохи більше 30. На першій седмиці Великого посту цей канон ділиться на чотири частини і читається на Великому повечір’ї у перші чотири дні. На Утрені п’ятої седмиці, в четвер, у день так званого «Маріїного стояння» – читається повністю. Згідно з древньою традицією, кожен тропар канону супроводжується трьома земними поклонами.
 
 
Прес-служба Тернопільської єпархії
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
< .   . >

Православний табір

Наші друзі

cerkva-snt.at.ua
Каталог веб ресурсів Тернопільщини
bogoslov.cv.ua
svdh.dp.ua/
talne-cercva.com.ua/
hram.lviv.ua
Магазин церковної утварі

Наш Банер