АРХІЄРЕЙ І СВЯЩЕНИКИ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ЄПАРХІЇ ПРОЧИТАЛИ ЛЕКЦІЇ СТУДЕНТАМ КОЛЕДЖУ
: Iryna   
17.03.16
 У понеділок, 14 березня 2016 року, в перший день Великого посту, група духовенства Тернопільської єпархії Української Православної Церкви Київського Патріархату, на чолі зі своїм архіпастирем – Високопреосвященним архієпископ Нестором зустрілися зі студентами.


На запрошення директора та педколективу Тернопільського кооперативного торгово-економічного технікуму, уже багато років поспіль, напередодні Великого посту духовенство різних конфесій – серед яких не лише священики УПЦ Київського Патріархату, але й Української Автокефальної Православної та Греко-католицької Церков, проводять зустрічі зі студентами, під час яких розповідають про основи християнської віри та нагадують правила благочестя.

Разом із Владикою Нестором, Тернопільську єпархію представляли секретарі єпархії прот.Мирон Гах і прот. Олексій Головацький, прот. Роман Луговий, прот. Євген Заплетнюк, священики Сергій Росіцький та Михайло Бугай.
Хоча заявлена тема зустрічі найперше стосувалася посту та церковних правил постування, священики не обмежилися лише цією темою. Студенти виявляли цікавість до багатьох питань, порушених під час лекції. Зауважимо, що подібні зустрічі проводилися майже у двадцяти аудиторіях коледжу одночасно.

Ось, що зауважив у коментарі для єпархіальних видань архієпископ Нестор: – Для нашої Церкви надзвичайно важливою є робота з молоддю. І ми дуже задоволенні тією тривалою співпрацею, яка завдяки директору коледжу – Василю Миколайовичу Мулярчуку – не лише не згасає, а навпаки – з кожним роком все більше розвивається. Будемо сподіватися й надалі, що наші священики будуть постійними гостями цього навчального закладу, де разом із досвідченими педагогами, працюватимуть над духовним становленням нашої молоді. Незалежно від того, яку спеціалізацію отримуватимуть студенти, без поняття про високу християнську мораль, чесність та відповідальність перед Богом і ближніми, жодна людина не стане професіоналом своєї справи.

Прес-служба Тернопільської єпархії
 
< .   . >

Православний табір

Наші друзі

cerkva-snt.at.ua
Каталог веб ресурсів Тернопільщини
bogoslov.cv.ua
svdh.dp.ua/
talne-cercva.com.ua/
hram.lviv.ua
Магазин церковної утварі

Наш Банер