БОГОСЛУЖІННЯ У ДЕНЬ СВЯТА БЛАГОВІЩЕННЯ ПРЕСВЯТОЇ БОГОРОДИЦІ
: Iryna   
07.04.16
 7 квітня Православна Церква відзначає велике Дванадесяте свято – Благовіщення Пресвятої Богородиці. Саме цього дня людство в особі Діви Марії дізналося від Архангела Гавриїла про народження Спасителя. Натомість Бог через Свого посланця отримав благу звістку від Діви Марії про те, що вона з радістю і смиренням приймає це Боже Благословення.

В день свята архієпископ Тернопільський, Кременецький і Бучацький Нестор очолив Божественну літургію у храмі святого великомученика Пантелеймона Цілителя м. Тернополя. Разом із владикою Нестором молилися настоятель храму прот. Михаїл Бугай, заступник зав. канцелярії свящ. Сергій Росіцький, голова фінансово-господарського відділу Тернопільської єпархії протодиякон Юрій Коханський та диякон Андрій Вовк. У зв"язку з уставними особливостями цього року, ранкове богослужіння свята Благовіщення складалося з Часів (3-й, 6-й, 9-й), Зображальних, Вечірні та Літургії свт. Іоана Золотоустого.
 
За богослужінням владика Нестор підніс священика Михаїла Бугая до сану протоієрея за ревну службу на користь Церкви. Також у цей день багато прихожани причастилися Святих Тіла і Крові Господньої.


Напередодні ввечері було звершене Всенічне бдіння (у зв"язку з уставними особливостями цього року, воно складалося з Великого Повечір"я, Літії, Утрені та 1-го часу), в кафедральному соборі свв.рівноапостольних Костянтина та Єлени м.Тернополя.
 
Прес-служба Тернопільської єпархії
 
 
 
 
 
 
 

 
< .   . >

Православний табір

Наші друзі

cerkva-snt.at.ua
Каталог веб ресурсів Тернопільщини
bogoslov.cv.ua
svdh.dp.ua/
talne-cercva.com.ua/
hram.lviv.ua
Магазин церковної утварі

Наш Банер