АРХІЄПИСКОП НЕСТОР ОЧОЛИВ ВІДПРАВУ СВЯТА ВХОДУ ГОСПОДНЬОГО ДО ЄРУСАЛИМУ
: Iryna   
25.04.16
 24 квітня 2016 року, у день свята Входу Господнього до Єрусалиму (Вербної неділі), Високопреосвященнійший Нестор, архієпископ Тернопільський, Кременецький і Бучацький очолив відправу Божественної літургії в храмі Різдва Пресвятої Богородиці м.Тернополя.


Разом із Його Високопреосвященством молилися клірики храму – секретар єпархії прот. Олексій Головацький та прот. Роман Луговий. Також духовенству храму співслужили ключар кафедрального собору свв.Костянтина та Єлени м.Тернополя прот. Євген Заплетюк, голова фінансово-господарського відділу Тернопільської єпархії протодиякон Юрій Коханський і диякон Андрій Вовк.

Під час Малого входу архієпископ Нестор, до дня святої Пасхи, нагородив диякона кафедрального собору свв.Костянтина та Єлени Андрія Вовка правом носіння подвійного ораря.

На службі була піднесена молитва за перемогу нашого народу над окупантами та зцілення від фізичних і духовних ран усіх, хто постраждав від збройного протистояння на Сході, та швидке визволення українських полонених.

Особливістю святкової відправи стало ще й те, що на ній молилися члени родин загиблих під час проведення АТО героїв Тернопільщини. Цього дня в Тернополі відбувалася чергова зустріч сімей наших військових, які прибули для одноденної програми духовно-психологічної реабілітації. Розпочався захід традиційно – участю членів родин у архієрейському богослужіння.

Вшановуючи дорогих гостей, Владика Нестор у своїй проповіді звернув увагу присутніх на те, що наша земля показала світу справжніх героїв. Люди часто вважають себе християнами чи патріотами України. Але мало себе назвати так, потрібно довести це конкретними справами. Владика привів приклад того, як у передпасхальні дні чимало храмів наповнюються людьми, які навіть до Сповіді та Причастя приходять формально: лише причастившись одразу ж покидають храми.

Так само і відомо чимало випадків, як вчорашні патріоти при першій можливості втікають за кордон, подалі від служби в війську. Так, люди на словах можуть бути одні, а в реальному житті – зовсім інші. Тому архіпастир закликав беручи приклад із наших героїв бути патріотами своєї землі не лише на словах, а християнами – не тільки по назві.

Після відпусту Літургії архієпископ Нестор прочитав молитву на освячення верби та окропив принесену віруючими віття.

Виходячи з храму, Тернопільський архіпастир благословляв віруючих.
 
 
Прес-служба Тернопільської єпархії
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
 
 
 
< .   . >

Православний табір

Наші друзі

cerkva-snt.at.ua
Каталог веб ресурсів Тернопільщини
bogoslov.cv.ua
svdh.dp.ua/
talne-cercva.com.ua/
hram.lviv.ua
Магазин церковної утварі

Наш Банер