БОГОСЛУЖІННЯ ВЛАДИКИ НЕСТОРА У ВЕЛИКУ СУБОТУ
: Iryna   
30.04.16
 30 квітня 2016 року, у Велику і Страсну суботу, близько опівночі, Високопреосвященнійший Нестор, архієпископ Тернопільський, Кременецький і Бучацький, звершив Утреню Великої суботи з чином поховання Плащаниці та Божественну літургію свят. Василія Великого у храмі преп. Іова Почаївського с. Горинка Кременецького району.
    

Його Високопреосвященству співслужили: настоятель храму прот. Миколай Мних, благочинний Кременецького району прот. Володимир Буграк, прот. Руслан Притула та запрошене духовенство.
Під час малого входу, за активну діяльність на Христовій ниві, владика Нестор нагородив ряд священнослужителів.   

Особливістю утреньої Великої суботи є читання стихів 17-ої кафизми і тропарів, що оспівують велич жертви звершеної Богом заради нашого спасіння. Усе читання і спів розділені на три статті. Цю кафізму прийнято читати при відспівуванні спочилих або на панахидах.
      
В день Великої Суботи, традиційно, велика кількість прихожан прийняли Таїнство сповіді та причастилися Святих Тіла і Крові Господньої.
       
По завершенні Богослужіння владика Нестор благословив хліби та вино - поживу, яка благословляється для вжитку вірними, щоб підкріпити тілесні сили цього дня, коли Церквою встановлено суворий піст.
 
Прес-служба Тернопільської єпархії      
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
< .   . >

Православний табір

Наші друзі

cerkva-snt.at.ua
Каталог веб ресурсів Тернопільщини
bogoslov.cv.ua
svdh.dp.ua/
talne-cercva.com.ua/
hram.lviv.ua
Магазин церковної утварі

Наш Банер