ХРАМОВЕ СВЯТО ГОЛОВНОЇ СВЯТИНІ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ЄПАРХІЇ
: Iryna   
04.06.16
 3 червня 2016 року, в день пам’яті святих рівноапостольних імператора Костянтина та імператиці Єлени, Високопреосвященний Нестор, архієпископ Тернопільський, Кременецький та Бучацький очолив відправу Божественної літургії з нагоди храмового свята кафедрального собору.


Разом із Його Високопреосвященством молилися секретарі єпархіального eправління прот. Олексій Головацький, прот. Мирон Гах, а також клірики собору: ключар прот. Євген Заплетнюк, прот. Павло Альбін, свящ. Олег Гах, завідувач єпархіальної канцелярії свящ. Володимир Зубілевич, свящ. Петро Мельничук, благочинні Тернопілької єпархії, настоятелі храмів м.Тернополя, гості свята.

Після відпусту Літургії архієпископ Нестор звернувся до присутніх із словом повчання, у якому на прикладі житія святих рівноапосольних Костянтина та Єлени показав важливість дотримання істинного християнства, яке повинно реалізовуватися не лише на словах, але й на конкретних учинках.   

Після проповіді Владики, ключар храму прот. Євген Заплетнюк від імені духовенства собору, кліру та мирян, привітав настоятеля собору з храмовим празником, і дякуючи Високопреосвященному Владиці за ревну працю на користь собору та добра Церкви, вручив владиці Нестору святу просфору.

Закінчилися урочистості чином освячення нового дому, зведеного поруч кафедрального собору. Архієпископ Нестор молитвою поблагословив будівничих і тих, хто буде мешкати в новому домі.
 
 
Прес-служба Тернопільської єпархії
 
 
 
 
 

 

 

 

 

 

 

 
< .   . >

Православний табір

Наші друзі

cerkva-snt.at.ua
Каталог веб ресурсів Тернопільщини
bogoslov.cv.ua
svdh.dp.ua/
talne-cercva.com.ua/
hram.lviv.ua
Магазин церковної утварі

Наш Банер