ІХ ВСЕУКРАЇНСЬКА ОЛІМПІАДА "ЮНІ ЗНАВЦІ БІБЛІЇ-2016"
: Iryna   
06.06.16
 3 червня 2016 року  в Національному університеті «Острозька академія» проводилась ІХ Всеукраїнська олімпіада «Юні знавці Біблії». До участі в олімпіаді,  цього разу, запрошувалися діти дошкільного віку та учні шкіл  1-4 класів.
      
Олімпіада розпочалась молебнем  в студентсько-викладацькому храмі преп. Федора Острозького. Урочисте відкриття в актовій залі розпочалося з молитви «Отче наш» у виконанні студентсько-викладацького хору «Благовіст». З вітальним словом виступили Пасічник Ігор Демидович, доктор психологічних наук, професор, ректор Національного університету «Острозька академія»; Таргонський Григорій Миколайович, начальник управління освіти Рівненської обласної державної адміністрації; Кухарук Людмила Володимирівна, начальник Острозького міського відділу освіти та інші почесні гості.
 
В олімпіаді в Острозькій академії взяли участь діти недільної школи храму Вознесіння Господнього смт.Вишнівець, які вибороли призиві місця: Шушкевич Доменіка нагороджена грамотою за перше місце серед дітей 1 класу, Кіщенко Маргарита нагороджена грамотою за друге місце серед дітей дошкільного віку, Собко Софія грамотою за вміле представлення творчої роботи.  З приємними враженнями, набутим досвідом та подарунками  діти повернулися до дому.
 
Всеукраїнська олімпіада «Юні знавці Біблії» вкрай необхідна в наш час для дітей і молоді, адже вона сприяє духовному розвитку юного покоління.

Настоятель храму Вознесіння Господнього
смт. Вишнівець прот. Василь Дідик
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
< .   . >

Православний табір

Наші друзі

cerkva-snt.at.ua
Каталог веб ресурсів Тернопільщини
bogoslov.cv.ua
svdh.dp.ua/
talne-cercva.com.ua/
hram.lviv.ua
Магазин церковної утварі

Наш Банер