У СВЯТО ВОЗНЕСІННЯ АРХІЄПИСКОП НЕСТОР ОЧОЛИВ БОГОСЛУЖІННЯ У СМТ.ВИШНІВЕЦЬ
: Iryna   
09.06.16
 9 червня Православна Церква святкує Вознесіння Господнє.

Після Свого воскресіння Господь Ісус Христос 40 днів являвся Своїм учням і переконував їх, що Він дійсно воскрес тілом. Спочатку Христос явився жінкам мироносицям. Вони сповістили апостолів, але ті не повірили, що розп’ятий Христос воскрес.
Потім Він явився учням. Але й вони не вірили, що це розп’ятий Христос, думаючи, що це – дух. Тому Ісус переконував їх, що вони бачать не духа, а воскреслого свого Вчителя. Також Христос явився 500 браттям. І тільки після того, як Спаситель переконав учнів, що воскрес тілом, Він вознісся на небеса. Покликавши учнів на гору Єлеон, Христос благословив їх і на очах свідків почав підніматися на небо.

Цього дня архієпископ Тернопільський, Кременецький і Бучацький Нестор відвідав із архіпастирським візитом смт.Вишнівець, Збаразького району. Владику Нестора супроводжував секретар Тернопільської єпархії прот. Олексій Головацький та голова фінансово-господарського відділу Тернопільської єпархії протодиякон Юрій Коханський.
  
За доброю традицією свого архіпастиря зустріли прихожани на подвір'ї храму з короваєм та вишитим рушником. На запрошення прот. Василія Дідика, настоятеля Свято-Вознесенського храму смт. Вишнівець владика Нестор очолив Божественну літургію з нагоди престольного свята.
 
Літургію супроводжував місцевий дитячий церковний хор під керівництво Дідик Лариси, який діє в рамках роботи недільної школи на базі храму та яку відвідує близьк 60 дітей.
У день престольного свята храм зібрав велику кількість прихожан. Багато дітей у цей день причастилися Святих Тіла і Крові Господньої.
        
Після заамвонної молитви соборне духовенство на чолі із владикою Нестором, а з ними і всі парафіяни, вийшли на обхід довкола храму. Під час обходу священнослужителі читали Святе Євангеліє, а високопреосвященнійший владика Нестор окроплював усіх освяченою водою.
      
Його Високопреосвященство також привітав усіх зі світлим та радісним святом Вознесіння Господнього. У свою чергу отець Василій подякував архіпастирю за приїзд та молитву.
     
Завершилося Богослужіння уставним многоліттям.      

Прес-служба Тернопільської єпархії      
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
 
 
 
 
 

 
 
< .   . >

Православний табір

Наші друзі

cerkva-snt.at.ua
Каталог веб ресурсів Тернопільщини
bogoslov.cv.ua
svdh.dp.ua/
talne-cercva.com.ua/
hram.lviv.ua
Магазин церковної утварі

Наш Банер