БОГОСЛУЖІННЯ ВЛАДИКИ НЕСТОРА В ДЕНЬ СВЯТОГО ДУХА
: Iryna   
20.06.16
 20 червня 2016 року, в день Святого Духа, архієпископ Тернопільський, Кременецький і Бучацький Нестор очолив Божественну літургію в храмі Святої Тройці смт.Вишнівець.

При вході в храм свого архіпастиря зустрічали віряни з короваєм та заквітчаними трьома арками, як символ Святої Трійці.

У цей день разом із владикою Нестором молилися настоятель храму прот. Ігор Пацерковський та запрошене духовенство.

Храм зібрав велику кількість прихожан. Багато дітей причастилися Святих Тіла і Крові Господньої. Після заамвонної молитви соборне духовенство на чолі із владикою Нестором, а з ними і всі парафіяни, вийшли на обхід довкола храму. Під час обходу священнослужителі читали Святе Євангеліє, а високопреосвященнійший владика Нестор окроплював усіх освяченою водою.
 
Окрім того молитовно пом'янули прот. Тріфона Блонського (1864-1932) - першого священика, який служив у цьому храмі, розбудовував його та поруч з яким і був похований.
 
За доброчесне служіння та активну діяльність владика Нестор нагородив Благословенними грамотами багаторічного керівника церковного хору Кошак Аллу Степанівну та церковний хор храму, який також не один рік своїм співом прикрашає Літургії. 
 
Також владика Нестор подарував дітям іконки та солодощі за щире віршоване привітання зі святом та квіти, які діти підносили духовенству.
 
Прес-служба Тернопільської єпархії
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
< .   . >

Православний табір

Наші друзі

cerkva-snt.at.ua
Каталог веб ресурсів Тернопільщини
bogoslov.cv.ua
svdh.dp.ua/
talne-cercva.com.ua/
hram.lviv.ua
Магазин церковної утварі

Наш Банер