ВЛАДИКА НЕСТОР СПІВСЛУЖИВ ПАТРІАРХУ ФІЛАРЕТУ В СМТ.ТЕОФІПОЛЬ
: Iryna   
18.07.16
 З 16 по 17 липня 2016 р. Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет із архіпастирським візитом відвідав Хмельницьку єпархію. На кордоні Хмельницької області Його Святість зустріли: митрополит Хмельницький і Кам’янець-Подільський Антоній; митрополит Львівський і Сокальський Димитрій; митрополит Луцький і Волинський Михаїл; архієпископ Тернопільський, Кременецький і Бучацький Нестор; керуючий справами Київської Патріархії архієпископ Вишгородський Агапіт, а також представники обласної влади: Голова Хмельницької обласної державної адміністрації Олександр Корнійчук; голова Хмельницької обласної ради Михайло Загородний і керівники силових відомств області та НАДПСУ.


Владику Нестора також супроводжували економ єпархії прот. Руслан Притула, благочинний Шумського району прот. Миколай Бабій та прот. Ігор Шаринський з Лановецького благочиння.
 
Наступного дня, 17 липня 2016 р., велика кількість вірних та священиків зустрічали Святійшого Патріарха Філарета біля новозбудованого храму на честь Покрову Пресвятої Богородиці смт. Теофіполь. По дорозі, засипаної квітами, Предстоятель Української Православної Церкви пройшов до храму, де його вітав настоятель новозбудованої святині протоієрей Василь Крисак.

Предстоятель Київського Патріархату очолив чин освячення храму та першу Божественну літургію.

Його Святості співслужили: митрополит Хмельницький і Кам’янець-Подільський Антоній; митрополит Львівський і Сокальський Димитрій; митрополит Луцький і Волинський Михаїл; архієпископ Тернопільський, Кременецький і Бучацький Нестор; керуючий справами Київської Патріархії архієпископ Вишгородський Агапіт, а також запрошене духовенство.

За богослужінням Святійший Патріарх Філарет звернувся до вірних з повчальним архіпастирським словом, у якому торкнувся питання Божого промислу в житті кожної людини та України, як держави. Святійший Владика побажав, щоб спільна молитва, яка лунала до Господа Бога зі стін новозбудованої каплиці та храму допомогла Україні стати єдиною, насправді незалежною, великою державою.

Після відпусту Літургії Предстоятель Київського Патріархату нагородив орденами, медалями та Патріаршими грамотами благодійників, жертводавців парафії та учасників АТО.
Візит Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета у Хмельницьку єпархію завершився покладанням квітів до пам’ятника всім полеглим за Україну та заупокійною літією біля нього.
 
Прес-служба Тернопільської єпархії
за матеріалами  http://www.cerkva.info
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
< .   . >

Православний табір

Наші друзі

cerkva-snt.at.ua
Каталог веб ресурсів Тернопільщини
bogoslov.cv.ua
svdh.dp.ua/
talne-cercva.com.ua/
hram.lviv.ua
Магазин церковної утварі

Наш Банер