ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ МОЛОДІЖНИЙ ТАБІР "ВІРЛЯ 2016"
: Iryna   
01.08.16
 З благословення Святійшого Патріарха Філарета, на хуторі Вірля Кременецького району Тернопільської області, з 14 по 24 липня 2016 року уже в п'яте пройшов Всеукраїнський молодіжний Православний табір «Вірля - 2016».
 

 

Місце проведення табору – територія поруч зі Свято-Юріївським чоловічим монастирем та озером, у сосновому лісі. Табір обладнаний наметами, польовою кухнею, душовими кабінками, місцем для ватри.  Молоді люди та діти приїжджають з Тернопільської, Рівненської, Львівської, Івано-Франківської, Київської та інших областей.
 
Табір «Вірля» допомагає знайти нових друзів, підтримувати контакти із однодумцями. Священики навчають молодих вірян Святому Письму, спілкуванню з Богом, роз'яснюють роль Церкви у житті справжнього християнина. Тут є можливість провести час на природі під час прогулянок у хвойному лісі, купаючись в озері. Цікаво та пізнавально відпочити беручи участь в екскурсіях, конкурсах, іграх, майстер-класах.
 
Ретельна, професійна та відповідальна організація табору, до деталей продуманий розпорядок дня його учасників: навчання, дозвілля, харчування, побут, роблять це місце одним із найкращих в Україні для духовної віднови, навчання та відпочинку дітей та молоді.

Тернопільська єпархія дякує усім учасникам табору, лекторам, людям, які долучилися до організації
 
 
Прес-служба Тернопільської єпархії
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
< .   . >

Православний табір

Наші друзі

cerkva-snt.at.ua
Каталог веб ресурсів Тернопільщини
bogoslov.cv.ua
svdh.dp.ua/
talne-cercva.com.ua/
hram.lviv.ua
Магазин церковної утварі

Наш Банер