БОГОСЛУЖІННЯ ВЛАДИКИ НЕСТОРА В С.БІЛОЗІРКА
: Iryna   
11.08.16
 9 серпня 2016 року, в день пам'яті святого великомученика і цілителя Пантелеймона, архієпископ Тернопільський, Кременецький і Бучацький Нестор з архіпастирським візитом побував в парафії Св Архістратига Михаїла у с.Білозірка. За доброю традицією свого архіпастиря зустріли діти на подвір'ї храму з короваєм та вишитим рушником.
Вітальним словом у притворі храму владику Нестора зустрів настоятель храму прот. Степан Петлюк та запросив очолити богослужіння. За богослужінням разом зі своїм арххіпастирем молився собор духовенства та віряни храму.
 
Опісля владика Нестор нагородив прот. Степана Петлюка Орденом Святого Архістратига Михаїла за заслуги з відродження духовності в Україні, утвердження Помісної Української Православної Церкви та з нагоди 80-ти річчя від Дня народження отця Степана. Владика Нестор подякував ювіляру за багаторічну невтомну працю во славу Божу, на благо Церкви та людей.
 
Також, соборне духовенство на чолі із владикою Нестором, а з ними і всі парафіяни, вийшли на обхід довкола храму. Під час обходу священнослужителі читали Святе Євангеліє, а високопреосвященнійший владика Нестор окроплював усіх освяченою водою.
 
Прес-служба Тернопільської єпархії
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
< .   . >

Православний табір

Наші друзі

cerkva-snt.at.ua
Каталог веб ресурсів Тернопільщини
bogoslov.cv.ua
svdh.dp.ua/
talne-cercva.com.ua/
hram.lviv.ua
Магазин церковної утварі

Наш Банер