ВЛАДИКА НЕСТОР БЛАГОСЛОВИВ ПОЧАТОК НАВЧАЛЬНОГО РОКУ В КООПЕРАТИВНОМУ КОЛЕДЖІ
: Iryna   
11.09.16
 1 вересня 2016 року в Тернопільському кооперативному торговельно-економічному коледжі відбулися традиційні урочистості, присвячені початку навчального року — «Свято першого дзвоника». На запрошення директора коледжу Василя Мулярчука участь у святі взяв архієпископ Тернопільський, Кременецький і Бучацький Нестор, якого супроводжував секретар Тернопільської єпархії прот. Олексій Головацький.


Архієпископ Нестор відслужив молебень разом із архієпископом Тернопільським, керуючим Хмельницькою єпархією УАПЦ Мстиславом та запрошеними священнослужителями,  за успішний початок навчального року і благословив усіх присутніх.
 
Також владика Нестор звернувся до молоді: "Сьогодні ви починаєте новий навчальний рік, який дасть вам нових друзів та багаж знань, який ви понесете в своє майбутнє життя. Пам'ятайте, що знання, які ви отримаєте тут визначать не тільки вашу професію, а й те, якими ви будете людьми, як ви будете чинити протягом життя в різних обставинах, що ви зробите для майбутнього української держави. Нехай Всемилосердний Господь обдарує вас своїми щедротами, береже від усілякого зла. Нехай благословення Боже перебуває з усіма вами. Слава Ісусу Христу", - завершив владика Нестор.
 
Прес-служба Тернопільської єпархії
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
< .   . >

Православний табір

Наші друзі

cerkva-snt.at.ua
Каталог веб ресурсів Тернопільщини
bogoslov.cv.ua
svdh.dp.ua/
talne-cercva.com.ua/
hram.lviv.ua
Магазин церковної утварі

Наш Банер