ВЛАДИКА НЕСТОР ОЧОЛИВ БОГОСЛУЖІННЯ У НАЙСТАРІШОМУ БЕРЕЖАНСЬКОМУ ХРАМІ
: Iryna   
11.09.16
 У неділю, 4 вересня архієпископ Тернопільський, Кременецький і Бучацький Нестор очолив Божественну літургію в церкві св. Миколая в м. Бережани.
Разом із настоятелем церкви о. Миколаєм Зоряним, священиками Бережанського благочиння і парафіянами найстарішого храму міста владика помолився за полеглих сто років тому під Лисонею українських січових стрільців і всіх, хто поклав життя за Україну, а також нинішніх захисників Батьківщини.

«Нехай їхніми молитвами Господь дарує нам перемогу, мир і по-справжньому вільну й сильну Україну», - сказав владика Нестор, звертаючись до парафіян і духовенства. Також,  у цей день багато прихожан прийняли Таїнство сповіді та причастилися Святих Тіла і Крові Господньої.
 
Нагадаємо, у травні минулого року архієпископ Тернопільський, Кременецький і Бучацький Нестор задовольнив клопотання духовенства та мирян Бережанського благочиння Тернопільської єпархії Української Автокефальної Православної Церкви і прийняв до Київського Патріархату парафії Бережанського благочиння УАПЦ в повному складі.
 
Довідка:
Дерев'яна церква св. Миколая у Бережанах - пам'ятка архітектури національного значення. Споруджена у 1691 році. Розташована на південній околиці міста Адамівці. Церква св. Миколая є яскравим прикладом архітектурних творів галицької школи дерев'яної архітектури.
 
Прес-служба Тернопільської єпархії
 
 
 
 
 
 
 

 
< .   . >

Православний табір

Наші друзі

cerkva-snt.at.ua
Каталог веб ресурсів Тернопільщини
bogoslov.cv.ua
svdh.dp.ua/
talne-cercva.com.ua/
hram.lviv.ua
Магазин церковної утварі

Наш Банер