БОГОСЛУЖІННЯ ВЛАДИКИ НЕСТОРА В М.БУЧАЧІ
: Iryna   
19.09.16
 18 вересня 2016 року, у неділю 13-ту після П'ятидесятниці, архієпископ Тернопільський, Кременецький і Бучацький Нестор з архіпастирським візитом прибув у м.Бучач Тернопільської області.

На паперті Свято-Володимирського храму Владику зустріли діти віршами і квітами, а староста із запашним короваєм.

У цей день архієпископ Нестор  звершив чин освячення новозбудованого храму та очолив тут Божественну літургію. Разом із Владикою молилися настоятель храму прот. Петро Терещук, секретарі єпархії прот. Мирон Гах і прот. Олексій Головацький, благочинний Бучацького району прот. Андрій Шкварок, духовенство Бучацького, Теребовлянського і Тернопільського районів.

На запричасному стиху зі словом повчання до богомольців звернувся прот. Юрій Матвіїшин, настоятель Свято-Троїцького храму с. Переволока Бучацького району.
У цей день храм був наповнений великою кількістю парафіян, значна кількість яких прийняли Таїство сповіді та причастилися Святих Тіла і Крові Господньої, серед яких, традиційно, було багато дітей.
Окрім того, владика Нестор нагородив активних парафіян та священнослужителів храму церковними нагородами (орденом Св.Рівноапостольного князя Володимира Великого 3-ого ступеня, медаллю Св.Юрія Переможця та Благословенними грамотами) за заслуги з відродження духовності в Україні та утвердження Помісної Української Православної Церкви.
  
Опісля, архієпископ Нестор разом із собором духовенства освятив хрест на церковному подвір'ї, церковну дзвіницю та мозаїки на фасаді храму.

Також, владика Нестор благословив усіх вірян, привітавши із постанням нового храму на українській землі.
 
 
Прес-служба Тернопільської єпархії
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
 
 
 
 

 
 
 
< .   . >

Православний табір

Наші друзі

cerkva-snt.at.ua
Каталог веб ресурсів Тернопільщини
bogoslov.cv.ua
svdh.dp.ua/
talne-cercva.com.ua/
hram.lviv.ua
Магазин церковної утварі

Наш Банер