БОГОСЛУЖІННЯ ВЛАДИКИ НЕСТОРА У СВЯТО РІЗДВА ПРЕСВЯТОЇ БОГОРОДИЦІ
: Iryna   
21.09.16
 21 вересня Православна церква відзначає свято Різдва Пресвятої Владичиці нашої Богородиці і Приснодіви Марії.
Напередодні святкового дня ввечері, 20 вересня 2016 року, архієпископ Тернопільський, Кременецький і Бучацький Нестор звершив Всенічне бдіння у храмі Різдва Пресвятої Богородиці м.Тернополя.
Під час читання канону свята Різдва Богородиці, архієпископ Нестор помазував вірян освяченим єлеєм.
 
21 вересня, у день свята Різдва Пресвятої Діви Марії, владика Нестор у цьому ж храмі, очолив Божественну літургію у співслужінні кліриків храму секретаря єпархії прот. Олексія Головацького, прот. Романа Лугового та численного духовенства єпархії.
У цей день храм був наповнений великою кількістю парафіян, значна кількість яких прийняли Таїство сповіді та причастилися Святих Тіла і Крові Господньої, серед яких, традиційно, було багато дітей.

По завершенні Богослужіння архієпископ Нестор у співслужінні соборного духовенства звершив водосвятний молебень на подвір'ї храму.
Опісля, соборне духовенство на чолі із владикою Нестором, а з ними і всі парафіяни, вийшли на обхід довкола храму. Під час обходу священнослужителі читали Святе Євангеліє, а Високопреосвященнійший владика Нестор окроплював усіх освяченою водою.

Владика Нестор звернувся зі словом до вірян та привітав із великим дванадесятим святом, закликавши усіх завжди сподіватися на допомогу Божої Матері і звертатись до Неї у своїх молитвах. У свою чергу, отець Олексій, від імені парафіян та духовенства, подякував архіпастирю за очолену молитву  та як символ спільної молитви підніс архіпастирю просфору.
 
Також у цей день, владика Нестор нагородив орденом Святого Юрія Переможця Покидка Богдана Володимировича за заслуги з відродження духовності в Україні та утвердженні Помісної Української Православної Церкви.
 
Наприкінці, архієпископ Нестор разом із собором духовенства освятив вітражі всередині храму.
 
Прес-служба Тернопільської єпархії
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
< .   . >

Православний табір

Наші друзі

cerkva-snt.at.ua
Каталог веб ресурсів Тернопільщини
bogoslov.cv.ua
svdh.dp.ua/
talne-cercva.com.ua/
hram.lviv.ua
Магазин церковної утварі

Наш Банер