БОГОСЛУЖІННЯ ВЛАДИКИ НЕСТОРА У НЕДІЛЮ 14-ТУ ПІСЛЯ П'ЯТИДЕСЯТНИЦІ
: Iryna   
26.09.16
 25 вересня 2016 року, у неділю 14-ту після П'ятидесятниці, перед Воздвиженням та у день віддання свята Різдва Пресвятої Богородиці, архієпископ Тернопільський, Кременецький і Бучацький Нестор відвідав з архіпастирським візитом с.Новоставці Бучацького району, Тернопільської області. На паперті Свято-Миколаївського храму Владику зустріли діти віршами і квітами, а староста із запашним короваєм.

У цей день архіпископ Нестор очолив Божественну літургію у співслужінні архієпископа Рівненського і Острозького Іларіона. Також, разом із владиками молилися настоятель храму прот. Степан Шкварок, секретар єпархії прот. Олексій Головацький, благочинний Бучацького району прот. Андрій Шкварок, намісник Свято-Воскресенського Гурбинського монастиря ігумен Онуфрій (Ляда) та запрошене духовенсво.
 
На запричасному стиху зі словом повчання до богомольців звернувся свящ. Олег Гах.
 
По завершенні Богослужіння архієпископ Нестор та архієпископ Іларіон у співслужінні соборного духовенства звершили водосвятний молебень на подвір'ї храму.
Опісля,  Високопреосвященніші Владики освятили хрест на подвір'ї храму та дзвіницю.
 
Також владика Нестор відзначив вірян медалями "За жертовність і любов до України", а саме: Бабія Миколу Миколайовича, Бабія Івана Миколайовича, Когута Володимира Івановича, Коліщинського Валерія Степановича. А також, Благословенними грамотами ряд прихожан за заслуги з відродження духовності в Україні та утвердження Помісної Української Православної Церкви.
 
Опісля, соборне духовенство на чолі із владикою Нестором, а з ними і всі парафіяни, вийшли на обхід довкола храму.

Прес-служба Тернопільської єпархії
 
 
 
 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 

 
 
< .   . >

Православний табір

Наші друзі

cerkva-snt.at.ua
Каталог веб ресурсів Тернопільщини
bogoslov.cv.ua
svdh.dp.ua/
talne-cercva.com.ua/
hram.lviv.ua
Магазин церковної утварі

Наш Банер