БОГОСЛУЖІННЯ ВЛАДИКИ НЕСТОРА В ДЕНЬ СВЯТА ВОЗДВИЖЕННЯ ЧЕСНОГО І ЖИВОТВОРЧОГО ХРЕСТА ГОСПОДНЬОГО
: Iryna   
27.09.16
 27 вересня 2016 року, в день свята Воздвиження Чесного і Животворчого Хреста Господнього, архієпископ Тернопілський, Кременецький і Бучацький Нестор з архіпастирським візитом відвідав с. Оришківці Лановецького району Тернопільської області.


На церковному подвір'ї свого архіпастиря зустріли діти, які привітали владику віршованими словами, а староста підніс архієрею запашний коровай.

У храмі до владики звернувся настоятель прот. Василь Петрович, який запросив архіпастиря очолити Божественну літургію. За богослужінням разом із владикою Нестором молилися настоятель храму та запрошене духовенство.

У цей день храм був наповнений великою кількістю парафіян, значна кількість яких прийняли Таїство сповіді та причастилися Святих Тіла і Крові Господньої, серед яких, традиційно, було багато дітей.
 
Також владика Нестор відзначив отця Василя орденом Св.Рівноапостольного князя Володимира Великого 3-ого ступеня, і Благословенними грамотами ряд прихожан за заслуги з відродження духовності в Україні та утвердження Помісної Української Православної Церкви. Особлива подяка від громади храму п.Івану Чайківському керівнику ПАП «Агропродсервіс», щедрому жертводавцю, який виділив на ремонт храму понад 80 тис гривень.

Опісля, соборне духовенство на чолі із владикою Нестором, а з ними і всі парафіяни, вийшли на обхід довкола храму. Під час обходу священнослужителі читали Святе Євангеліє, а Високопреосвященнійший владика Нестор окроплював усіх освяченою водою.

Варто додати, що протягом останніх років, чисельність громади Української Православної Церкви Київського Патріархату в с.Оришківці збільшилася вдвічі за рахунок переходу сюди колишніх прихожан Московського Патріархату, які зробили свій вибір молитися у справжній Українській Церкві.
 
 
Прес-служба Тернопільської єпархії
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
< .   . >

Православний табір

Наші друзі

cerkva-snt.at.ua
Каталог веб ресурсів Тернопільщини
bogoslov.cv.ua
svdh.dp.ua/
talne-cercva.com.ua/
hram.lviv.ua
Магазин церковної утварі

Наш Банер