БОГОСЛУЖІННЯ ВЛАДИКИ НЕСТОРА В ДЕНЬ СВЯТА ПОКРОВИ БОЖОЇ МАТЕРІ
: Iryna   
15.10.16
 14 жовтня 2016 року в день свята Покрови Божої Матері архієпископ Тернопільський, Кременецький і Бучацький Нестор очолив Божественну літургію у Свято-Покровському храмі м. Ланівці. Варто додати, що у цей день храм також відзначає своє престольне свято та 200-літній ювілей.

На церковному подвір'ї свого архіпастиря зустріли діти, які привітали Владику віршованими словами та запашним короваєм.

За Літургією разом із владикою Нестором молилися  настоятель храму прот. Ігор Шаринський, благочинний Лановецького району прот. Миколай Пиріг та запрошене духовенство Лановецького району та Хмельницької єпархії.

У цей день храм був наповнений великою кількістю парафіян, значна кількість яких прийняли Таїство сповіді та причастилися Святих Тіла і Крові Господньої, серед яких, традиційно, було багато дітей.

Опісля, соборне духовенство на чолі із владикою Нестором, а з ними і всі парафіяни, вийшли на обхід довкола храму. Під час обходу священнослужителі читали Святе Євангеліє, а Високопреосвященнійший владика Нестор окроплював усіх свяченою водою. Також, архієпископ Нестор освятив фігури Пресвятої Богородиці і Спасителя.
 
У цей день, архієпископ Нестор відзначив церковними нагородами  ряд прихожан за заслуги з відродження духовності в Україні та утвердження Помісної Української Православної Церкви. А саме, медалі "За жертовність і любов до України" отримали Батранчук Борис Леонідович, Олеськів Василь Романович; Орден Христа Спасителя - Гасюк Осип Амброзович; Орден Святого Юрія Переможця - Гасюк Борис Йосипович, Новосад Захар Філімонович, Софіюк Леонід Миколайович.

Під час проповіді Владика Нестор привітав вірних зі святом та наголосив, що шанування Божої Матері почалося ще за часів земного життя Господа нашого Ісуса Христа, навівши приклади зі Священного Писання.
 
 
Прес-служба Тернопільської єпархії
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
 
< .   . >

Православний табір

Наші друзі

cerkva-snt.at.ua
Каталог веб ресурсів Тернопільщини
bogoslov.cv.ua
svdh.dp.ua/
talne-cercva.com.ua/
hram.lviv.ua
Магазин церковної утварі

Наш Банер