Всеукраїнський форум керівників молодіжного православного руху (оновлено)
12.09.06
Логотип форумуСинодальне управління УПЦ Київського Патріархату в справах молоді (м. Київ) та Єпархіальне управління Тернопільсько-Бучацької єпархії (м. Тернопіль) 15-17 вересня 2006 р. вперше проводять для керівників єпархіальних відділів у справах молоді та голів православних молодіжних братств Всеукраїнський форум керівників молодіжного православного руху «Організація та координація діяльності православної молоді». Форум буде проведений на базі конгрес-центру Тернопiльського державного медичного унiверситету iменi I.Я. Горбачевського (навчально-оздоровчий комплекс «Червона калина», смт. Дружба, Теребовлянський район, Тернопiльська область).

Метою форуму є організація та координація діяльності єпархіальних відділів в справах молоді та молодіжних братств, прийняття концепції молодіжної роботи Церкви та затвердження типових статутів відділів у справах молоді та братств. В програмі форуму – доповіді про діяльність відділів та братств, виступи співробітників Синодального відділу в справах молоді, виступи по історії молодіжного православного руху в Україні та спільні проекти по активізації цієї роботи.

Учасники форуму поділяться досвідом по організації православних молодіжних братств і організацій у регіонах, переймуть досвід такої роботи у єпархіях, в яких молодіжний рух активно розвивається. Також вони зможуть переглянути фільм про молодіжну православну діяльність, прийняти участь у Божественній літургії та відвідати Теребовлянський замок.

Головним моментом форуму буде затвердження проекту Концепції молодіжної роботи Української Православної Церкви Київського Патріархату. Унікальність цього документу в тому, що, на відміну від Концепцій інших Церков, в ньому будуть закладені не лише теоретичні моменти молодіжного руху, але й практичні кроки та рекомендації щодо цієї роботи. Також буде запропонований єдиний статут молодіжних православних братств Церкви, що допоможе в координації їх діяльності та визначення їхнього місця в структурі Церкви. Чи не вперше буде сформульований православний погляд на церковного лідера та проведений аналіз підходу до лідерства в різних конфесіях. Учасники форуму отримають інформацію про організацію роботи православних молодіжних осередків та єпархіальних відділів по роботі з молоддю. Буде проведений аналіз історії братського руху в Україні взагалі і молодіжного зокрема, його помилки і досягнення, результати діяльності братств.

Організатори сподіваються, що форум посприяє в організації діяльності православних молодіжних братств та осередків, а також допоможе головам Єпархіальних відділів в справах молоді більш результативно займатись роботою з молоддю. Форум дасть початок декільком всеукраїнським та міжєпархіальним заходам, які допоможуть воцерковити молодь та зайняти нею активнішу позицію в житті Церкви.

Початок форуму 15 вересня 2006 р о 12:30. Реєстрація - в холі конгрес-центру.
Програму форуму можна скачати тут
 
< .   . >

Православний табір

Наші друзі

cerkva-snt.at.ua
Каталог веб ресурсів Тернопільщини
bogoslov.cv.ua
svdh.dp.ua/
talne-cercva.com.ua/
hram.lviv.ua
Магазин церковної утварі

Наш Банер