Форум керівників молодіжного православного руху. День третій
: Administrator   
17.09.06

Проповідь єп. НестораСьогодні не було доповідей і обговорень. Сьогодні учасники форуму не сиділи за столами. Неділя, як традиційно для православних християн, стала днем молитви та Євхаристії. І хоча багато учасників роз'їхалось (священики - на свої парафії, братчики - до своїх братств), але ті, хто залишились, разом помолились на Божественній літургії і попросили у Господа, щоб Він благословив впроваджувати в життя почуте і побачене на форумі.

Божественну літургію очолив єпископ Тернопільський і Бучацький Нестор у співслужінні духовенства собору та учасників форуму у священному сані. З великою радістю організатори відмітили велику кількість молоді, яка була присутня на літургії, причому це були не лише учасники форуму та представники братств. На запричасному проповідував Голова Синодального управління в справах молоді архім. Федір. Він звернув увагу в проповіді на те, що Євхаристійне єднання людей з Христом і Церквою є головним моментом життя православного християнина. Наприкінці літургії єп. Нестор привітав учасників форуму з його завершенням та побажав Господньої допомоги в їх діяльності на царині роботи з молоддю.

Учасники та гості форуму роз'їхались, але організатори щиро сподіваються, що їх зусилля не залишаться марними. Церква, яка не працює з молоддю, не має майбутнього. Держава, в якій молодь не виховується в патріотичному дусі, гине. Ціль молодіжного руху - воцерковити українську православну молодь та зробити більш активною їх участь в житті Церкви - проект довготривалий, але з Божою допомогою це реально зробити. Учасники форуму їдуть в свої єпархії з новими матеріалами та щирим натхненням втілювати цю ціль в життя. Неодноразово протягом форуму організатори та учасники переконувались, що Господь благословляє цей захід, як і молодіжний православний рух взагалі. Тому організатори впевнені, що їх зусилля не залишились марними, що запал і натхнення до молодіжної роботи, які проявились на форумі, у голів єпархіальних управлінь і братств не зникнуть, а принесуть стократні плоди. Бо з нами Бог!Фотографії з служби можна переглянути в нашому фотобанку
 
< .   . >

Православний табір

Наші друзі

cerkva-snt.at.ua
Каталог веб ресурсів Тернопільщини
bogoslov.cv.ua
svdh.dp.ua/
talne-cercva.com.ua/
hram.lviv.ua
Магазин церковної утварі

Наш Банер