ЄПИСКОП НЕСТОР ВІДВІДАВ СВЯТО-УСПЕНСЬКУ ПАРАФІЮ С.НОВІ ПЕТЛИКІВЦІ
: Максим Герасимюк   
05.09.11
 4 вересня 2011 року, у 12-ту неділю після П'ятдесятниці преосвященнійший Нестор, єпископ Тернопільський і Бучацький благословив своїм архіпастирським візитом парафію Успіння Пресвятої Богородиці с. Нові Петликівці Бучацького району.
        
На запрошення настоятель громади свящ. Андрія Шкварка владика Нестор очолив божественну літургію у спіслужінні преосвященнійшого Іларіона, єпископа Чернігівського і Ніжинського. Преосвященнійшим владикам також співслужив благочинний Бучацького району прот. Юрій Матвіїшин, прот. Іоан Процик, прот. Степан Шкварок та духовенство Бучацького благочиння.
        
Цього недільного дня храм був наповнений благовірним людьми, серед яких приємно було бачити велику кількість дітей.
       
Під час запричасного з благословення єпископа Нестора виголовив проповідь прот. Роман Марчишак, котрий розкрив суть Євангельської історії, зосередивши увагу на важливості вибору правильного шляху до спасіння.
        
             
      
       
       
      
        
       
       
       
Після заамвонної молитви до присутніх звернувся владика Нестор, привітавши всіх із святковим недільним днем. Його Преосвященство подякував владиці Іларіону за приїзд та висловив сподівання, що такі спільні богослужіння залишаться доброю традицією.
        
У свою чергу владика Іларіон подякував єпископу Нестору за запрошення та можливість разом молитися. «Свого часу Господь сподив нас разом нести послуг у Михайлівській обителі, тому сьогоднішнє богослужіння є символом єднання двох регіонів України через архієреїв, котрі пройшли разом один шлях», - додав владика Іларіон.
       
На останок отець Андрій подякував преосвященнійшим владикам та духовенству за приїзд та їхню молитву, котру вони звершили у цьому невеликому сільському храмі.
  
              
       
       
      
      
        
          
            
Бачачи роботу та братську любов громади владика Нестор нагородив прихожан храму Успіння Пресвятої Богородиці с. Нові Петликівці благословенною грамотою.
          
В знак вдячності найменші прихожани храму привітали архіпастирів віршованою композицією та квітами.
       
По завершенні богослужіння духовенство на чолі із владиками освятили зовнішні розписи храму. Завершилося богослужіння обходом довкола храму із окропленням його стін та всіх прихожан.
      
Максим ГЕРАСИМЮК
прес-слуєба Тернопільсько-Бучацької єпархії
 
< .   . >

Православний табір

Наші друзі

cerkva-snt.at.ua
Каталог веб ресурсів Тернопільщини
bogoslov.cv.ua
svdh.dp.ua/
talne-cercva.com.ua/
hram.lviv.ua
Магазин церковної утварі

Наш Банер