У ТЕРНОПОЛІ ВІДСВЯТКУВАЛИ РІЗДВО ПРЕСВЯТОЇ БОГОРОДИЦІ
: Максим Герасимюк   
22.09.11
 21 вересня 2011 року Свята Православна Церква відзначає одне із найбільших двунадесятих свят – Різдво Пресвятої Владичиці нашої Богородиці і приснодіви Марії. На честь цієї знаменної події освячено чимало храмів, одним з яких є храм Різдва Пресвятої Богородиці м. Тернополя.
       
На запрошення настоятеля храму прот. Олексія Головацького святкову божественну літургію з нагоди престольного свята очолив преосвященнійший Нестор, єпископ Тернопільський і Бучацький. Його Преосвященнству спіслужило духовентсво м. Тернополя, а саме: благочинний м.Тернополя, клірик храму Різдва Пресвятої Богородиці прот. Роман Луговий, прот. Богдан Комарницький та прот. Мирон Драбик (Свято-Преображенський храм м.Тернополя), прот. Руслан Притула (Свято-Михайлівський храм м.Тернополя), свящ. Михаїл Бугай (храм св.вмч. Пантелеймона Цілителя), свящ. Сергій Загальський та запрошене духовенство єпархії – благочинний Теребовлянського району прот. Михаїл Кокора та свящ. Іван Палій.
   
        
    
     
      
       
       
        
    
        
Не зважаючи на будній день, храм був переповнений прихожанами, котрі прийшли розділити радість престольного свята свого храму, особливо радувало око велика кількість дітей, котрі були цього радісного дня у храмі.
      
З благословення владики Нестора, під час запричасного до вірних звернувся свящ. Іван Палій, котрий розказав історію народження Пресвятої Владичиці нашої Богородиці.
       
З нагоди храмового свята велика кількість прихожан причастилася святих Тіла і Крові Господньої.
      
Після завершення Богослужіння було відслужено водосвятний молебень біля каплиці на честь Пресвятої Богородиці, котра розташована на церковному подвір'ї. Після молебню кожен мав можливість набрати святої води для задоволення власних духовних потреб протягом року.
      
              
       
        
         
        
        
         
          
Завершилося богослужіння обходом довкола храму із окропленням його стін та читанням Святого Євангелія на паперті храму.
          
По завершенні Богослужіння єпископ Нестор привітав духовенство та прихожан із престольним святом та побажав і надалі розбудовувати цей прекрасний храм, а з ним і храм духовний.
      
У свою чергу отець Олексій подякував владиці Нестору за візитацію за звершену ним молитву з нагоди храмового свята та висловив сподівання, що Його Преосвященство буде звершувати Богослужіння у цьому храмі не лише на великі двунадесяті свята, а якомога частіше.
      
Максим ГЕРАСИМЮК
прес-служба Тернопільсько-Бучацької єпархії
 
< .   . >

Православний табір

Наші друзі

cerkva-snt.at.ua
Каталог веб ресурсів Тернопільщини
bogoslov.cv.ua
svdh.dp.ua/
talne-cercva.com.ua/
hram.lviv.ua
Магазин церковної утварі

Наш Банер