НЕДІЛЯ 16-ТА ПІСЛЯ П’ЯТДЕСЯТНИЦІ
: Максим Герасимюк   
04.10.11
 2 жовтня 2011 року, у 16-ту неділю після П'ятдесятниці, після Воздвиження, Свята Православна Церква вшановує пам’ять блгв. вел. кн. Ігоря Чернігівського та Київського (1147). Цього дня Преосвященнійший Нестор, єпископ Тернопільський і Бучацький відслужив божественну літургію у храмі Різдва Пресвятої Богородиці м. Тернополя.
       
Його Преосвященству спіслужив благочинний м. Тернополя, клірик храму прот. Роман Луговий.
       
В цей день велика кількість прихожан прийняла таїство сповіді та причастилися святих Тіла і Крові Господньої, серед яких була велика кількість дітей.
      
           
        
        
         
Під час проповіді владика Нестор наголосив: «Для того щоб наш «талант» не зник, не був закопаний, а примножився – найперше нам потрібно навчитися щирого і правдивого покаяння. Адже лише з чистою душею ми зможемо прийти до Бога. Лише очистивши свою душу від гріха ми можемо прийти до спасіння і вічного життя.
         
Якщо ми не будемо очищати свою душу, якщо вона буде наповнена скверною і беззаконням гріховним – то як ми можемо надіятися увійти у Царство Небесне? Як ми можемо достойно приступати до святи Христових Таїн, якщо ми не виправили своє життя і не покялися?
            
Якщо ми не знищемо гріх в собі, а лише зробимо вигляд, що у нас немає гріхів – то ми можемо обманути людей, але не Бога. І якщо Він нас не покарає за це протягом нашого земного життя – то після смерті, яку ми відповідь дамо Йому на Страшному і Славному суді Христовому? Чи ми надіємося, що зможемо обманути Бога? Але ця надія є неправдивою, тому що Бог не лише бачить наші справи і чує наші слова, але й знає думки і помисли наші, і те з яким насторєм ми чинемо ту чи іншу справу».   
           
Після проповіді владика Нестор разом із духовенство під спів «Хресту Твоєму поклоняємось, владико…» вклонився Животворчому хресту Господньому.
       
Максим ГЕРАСИМЮК
прес-служба Тернопільсько-Бучацької єпархії
 
< .   . >

Православний табір

Наші друзі

cerkva-snt.at.ua
Каталог веб ресурсів Тернопільщини
bogoslov.cv.ua
svdh.dp.ua/
talne-cercva.com.ua/
hram.lviv.ua
Магазин церковної утварі

Наш Банер