У ВОРОБІЇВЦІ ОСВЯЧЕНО НОВИЙ ІКОНОСТАС
: Максим Герасимюк   
19.11.11
 6 листопада 2011 року, у 21-шу неділю після Пятдесятниці, коли Свята Православна Церква вшановує ікону Божої Матері «Всіх скорботних Радість» керуючий Тернопільсько-Бучацькою єпархією єпископ Нестор відвідав із архіпастирським візитом Підволочиське благочиння.
   
Цього недільного дня, на запрошення настоятеля храму Різдва Пресвятої Богородиці с. Воробіївка прот. Дмитра Чижа, преосвященнійший Нестор очолив божественну літургію у цьому древньому храмі.
   
Його Преосвященству також спіслужив духівник Підволочиського благочиння прот. Степан Кебало та запрошене духовенство району.
  
       
     
     
     
Перед початком богослужіння владика Нестор освятив новий іконостас та панікадило, котрі гармонійно вписалися в архітектуру храму.
   
Після заамвонної молитви преосвященнійший владика виголосив проповідь, у котрій розкрив суть недільного Святого Євангелія.
  
По завершенні Богослужіння єпископ Нестор нагородив благословенною грамотою громаду храму Різдва Пресвятої Богородиці с. Воробіївка та настоятеля храму прот. Дмитра Чижа.
 
        
      
     
     
Наостанок отець Дмитро подякував Його Преосвященству за приїзд та очолену ним молитву. У свою чергу владика Нестор подякував отцю-настоятелю за запрошення та закликав Боже благословення на всіх прихожан.
    
Завершилося Богослужіння уставним многоліттям.
   
Максим ГЕРАСИМЮК
прес-служба Тернопільсько-Бучацької єпархії
 
< .   . >

Православний табір

Наші друзі

cerkva-snt.at.ua
Каталог веб ресурсів Тернопільщини
bogoslov.cv.ua
svdh.dp.ua/
talne-cercva.com.ua/
hram.lviv.ua
Магазин церковної утварі

Наш Банер