У ТРИБУХІВЦЯХ ПОСТАНЕ ХРАМ В ЧЕСТЬ АРХІСТРАТИГА БОЖОГО МИХАЇЛА
: Максим Герасимюк   
19.11.11
 8 листопада 2011 року, у день коли Свята Правосланвна Церква вшановує пам'ять святого великомученика Димитрія Солунського (бл. 306), преосвященнійший Нестор, єпископ Тернопільський і Бучацький відвідав із архіпастирським візитом Бучацьке благочиння.
       
На запрошення свящ. Степана Татарина владика Нестор очолив Божественну літургію у храмі Успіння Пресвятої Богородиці с. Трибухівці. Окрім настоятель Його Преосвященству також спіслужили: благочинний Бучацького району прот. Юрій Матвіїшин, прот. Ярослав Ясній, прот. Степан Шкварок, прот. Іоан Процик, прот. Василь Когут та свящ. Андрій Шкварок.
  
          
   
   
   
  
  
  
   
Після заамвонної молитви традиційно до прихожан із повчальним словом звернувся владика Нестор, котрий розказав про життєйський шлях та мученицьку кончину вмч. Димитрія Солунського.
     
У цей будній день велика кількість парафіян та жителів села прийшли до храму, адже після Божественної Літургії духовенство на чолі із архіпастирем пройшло хресним ходом до сільського кладовище. Згідно історичних даних тут, поряд із кладовищем, раніше був храм. Тож в цей осінній день єпископ Нестор освятив хрест під будівництво та заклав наріжний камінь храму на честь святого Архістратига Михаїла.
 
                 
           
  
    
    
   
   
   
   
По завершенні чину освячення владика Нестор привітав усіх жителів села із початком богоугодної справи та побажав, щоб Господь і надалі благословляв фундаторів та будівничих цього святого храму.
     
Після освячення преосвященнійший владика наділив архіпастирським благословінням усіх парафіян.
    
Максим ГЕРАСИМЮК
прес-служба Тернопільсько-Бучацької єпархії
 
< .   . >

Православний табір

Наші друзі

cerkva-snt.at.ua
Каталог веб ресурсів Тернопільщини
bogoslov.cv.ua
svdh.dp.ua/
talne-cercva.com.ua/
hram.lviv.ua
Магазин церковної утварі

Наш Банер