РІЗДВЯНЕ БОГОСЛУЖІННЯ
: Максим Герасимюк   
08.01.12
 7 січня 2012 року, Свята Православна Церква відзначає одне із найбільших двунадесятих свят – Різдво Господа Бога і Спаса нашого Ісуса Христа. У цей день, з нагоди свята Різдва Христового, преосвященнійший Нестор, єпископ Тернопільський і Бучацький відслужив святкову Божественну літургію у храмі Різдва Пресвятої Богородиці м. Тернополя.
         
Його Преосвященству співслужили: секретар єпархії прот. Олексій Головацький, благочинний м. Тернополя прот. Роман Луговий та свящ. Сергій Загальський.
     
Цього радісного та святкового дня храм був переповнений благовірним людом, котрий прийшов, щоб у спільній молитві славити Різдво Спасителя.
   
Під час Малого входу єпископ Нестор нагородив протодиякона Сергія Росіцького правом носіння камилавки.
           
        
        
          
         
        
           
            
            
           
Після читання Різдвяного Святого Євангелія єпископ Нестор прочитав Різдвяне послання Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета.
    
У цей день велика кількість прихожан, серед яких традиційно було багато дітей, причастилася Святих Тіла і Крові Господньої.
    
Після відпусту преосвященнійший владика привітав усіх парафіян із святом Різдва Христового та побажав, щоб новонароджений Господь настановляв та оберігав кожного з нас впродовж цього року.
      
Від імені духовенства єпархії, з нагоди свята Різдва Христового, архіпастиря привітав секретар єпархії прот. Олексій Головацький. Отець Олексій подякував владиці, за Його батьківську опіку та постійну молитву за ввірену йому паству; та подарувала Його Преосвященству святу просфору, як свідчення спільної молитви.
            
         
           
          
          
         
           
          
          
Після слів привітання духовенство міста на чолі із владикою Нестором заспівало декілька Різдвяних колядок.
     
По завершенні Богослужіння владика Нестор помазував усіх прихожан святим єлеєм.
    
Максим ГЕРАСИМЮК
прес-служба Тернопільсько-Бучацької єпархії
 
< .   . >

Православний табір

Наші друзі

cerkva-snt.at.ua
Каталог веб ресурсів Тернопільщини
bogoslov.cv.ua
svdh.dp.ua/
talne-cercva.com.ua/
hram.lviv.ua
Магазин церковної утварі

Наш Банер