БОГОСЛУЖІННЯ НА СВЯТО ОБРІЗАННЯ ГОСПОДНЬОГО
: Максим Герасимюк   
15.01.12
 14 січня 2012 року, Свята Православна Церква відзначає велике свято – Обрізання Господнє, та вшановує пам'ять свят. Василія Великого, архієпископа Кесарії Кападокійської. Цього дня преосвященнійший Нестор, єпископ Тернопільський і Бучацький відвідав із архіпастирським візитом Хрестовоздвиженський храм м. Кременця.
            
Його Преосвященству співслужив настоятель храму прот. Василій Ярмолюк та благочинний Кременецького району прот. Володимир Буграк.
       
Після заамвонної молитви владика Нестор виголосив проповідь у котрій розкрив суть свята Обрізання Господнього, наголосивши на важливості цієї події для спасіння кожного з нас; та розказав про подвижницьке та благочестиве життя свят. Василія Великого.
    
             
        
         
    
        
          
         
          
Після відпустку преосвященнійший владика привітав отця Василія із днем його тезоіменинства та побажав Божого благословення, заступництва Пресвятої Богородиці та молитов свят. Василія Великого у служінні на ниві Христовій. У свою чергу отець-настоятель подякував архіпастиру за приїзд та слова привітання.
    
По завершенні Богослужіння учні недільної школи храм преп. Іова Почаївського с. Горинка Кременецького району привітали усіх прихожан храму Різдвяним вертепом та колядками.
    
Максим ГЕРАСИМЮК
прес-служба Тернопільсько-Бучацької єпархії
 
< .   . >

Православний табір

Наші друзі

cerkva-snt.at.ua
Каталог веб ресурсів Тернопільщини
bogoslov.cv.ua
svdh.dp.ua/
talne-cercva.com.ua/
hram.lviv.ua
Магазин церковної утварі

Наш Банер