ОСВЯЧЕНО НОВИЙ ПРЕСТІЛ У СВЯТО-МИХАЙЛІВСЬКОМУ ХРАМІ М. ТЕРНОПОЛЯ
: Максим Герасимюк   
16.01.12
 15 січня 2012 року, у 31-шу неділю після П’ятдесятниці, перед Богоявленням, коли Свята Православна Церква вшановує пам'ять прп. Серафима, Саровського чудотворця (1833) керуючий Тернопільсько-Бучацькою єпархією, єпископ Нестор відвідав Свято-Михайлівську парафію м. Тернополя.
         
На запрошення настоятеля храму прот. Руслана Притули архіпастир прибув до храму, щоб освятити новий престол. Перед початком Богослужіння преосвященнійший владика звершив чин освячення, під час якого також освятив нові антимінси.
         
Звершивши чин освячення, владика Нестор очолив святкову Божественну літургію.
  
    
                 
             
         
        
       
         
Його Преосвященству також співслужив: благочинний м. Тернополя прот. Роман Луговий, прот. Євген Махніцький та свящ. Михаїл Бугай (храм св. вмч. Пантелеймона Цілителя м. Тернополя), свящ. Сергій Загальський та секретар єпархії прот. Олексій Головацький.
      
З благословення владики Нестора, під час за причасного, змістовну проповідь про важливість покаяння у житті православного християнина виголосив свящ. Михаїл Бугай.
        
Після заамвонної молитви до численних прихожан із словами повчання звернувся архіпастир, котрий розповів про благочестиве життя предтечі Господнього Іоана.
                
       
           
           
          
         
         
          
Після відпусту владика Нестор привітав настоятеля та усіх прихожан із знаменною подією у житті їхньої парафії – освяченням нового престолу. У свою чергу отець Руслан подякував Його Преосвященству за візит та очолену ним соборну молитву.
     
Від імені духовенства міста громаду привітав секретар єпархії прот. Олексій Головацький. Отець Олексій побажав настоятелю та парафіянам наснаги, Божого благословення, Покрова Божої Матері та заступництва архістратига Михаїла та всіх Небесних сил безплотних.
        
Завершилося Богослужіння єлеопомазуванням духовенства та всіх прихожан.
            
Максим ГЕРАСИМЮК
прес-служба Тернопільсько-Бучацької єпархії
 
< .   . >

Православний табір

Наші друзі

cerkva-snt.at.ua
Каталог веб ресурсів Тернопільщини
bogoslov.cv.ua
svdh.dp.ua/
talne-cercva.com.ua/
hram.lviv.ua
Магазин церковної утварі

Наш Банер