БОГОСЛУЖІННЯ НА СВЯТО БОГОЯВЛЕННЯ
: Максим Герасимюк   
19.01.12
 «Ти Син Мій Улюблений, в Якому Моє благовоління»
(Мк. І, 11).
      
19 січня Свята Православна Церква відзначає велике двунадесяте свято – Хрещення Господа Бога і Спаса нашого Ісуса Христа або, як його називають у народі, Богоявлення. У віці 30 років Ісус Христос прийшов на річку Йордан, щоб хреститися від Іоана. В цей час відбулося явлення Пресвятої Тройці, коли Святий Дух у вигляді голуба зійшов з небес і було чути голос Отця: «Ти Син Мій Улюблений…»
       
Напередодні свята, 18 січня 2012 року, у Навечір’я Богоявлення, преосвященнійший Нестор, єпископ Тернопільський і Бучацький звершив Божественну літургію свят. Василія Великого, а увечері відслужив святкову всенічну у храмі Різдва Пресвятої Богородиці м. Тернополя.
      
Його Преосвященству співслужило духовенство храму: секретар єпархії прот. Олексій Головацький та благочинний м. Тернополя прот. Роман Луговий.
      
Після Божественної літургії владика Нестор звершив чин Великого освячення води. За православною традицією чин Великого освячення звершується двічі на рік: у Навечір’я Богоявлення і безпосередньо в день Хрещення Господнього.          
             
          
         
           
            
           
              
19 січня 2012 року, у свято Богоявлення, єпископ Нестор очолив святкову Божественну Літургію у храмі св. вмч. Пантелеймона Цілителя м. Тернополя.
      
Його Преосвященству співслужив настоятель храму прот. Євген Махніцький та клірик храму свящ. Михаїл Бугай.
      
По завершенні Богослужіння владика разом із духовенством звершили чин Вкликого освячення води.
     
Максим ГЕРАСИМЮК
прес-служба Тернопільсько-Бучацької єпархії 
 
< .   . >

Православний табір

Наші друзі

cerkva-snt.at.ua
Каталог веб ресурсів Тернопільщини
bogoslov.cv.ua
svdh.dp.ua/
talne-cercva.com.ua/
hram.lviv.ua
Магазин церковної утварі

Наш Банер