АРХІЄРЕЙСЬКЕ БОГОСЛУЖІННЯ У СВЯТО БЛАГОВІЩЕННЯ ПРЕСВЯТОЇ БОГОРОДИЦІ
: Максим Герасимюк   
07.04.12
 7 квітня 2012 року, Свята Православна Церква відзначає велике двунадесяте свято – Благовіщення Пресвятої Владичиці нашої Богородиці і Приснодіви Марії та згадує воскрешення праведного Лазаря. В день свята високопреосвященнійший Нестор, архієпископ Тернопільський і Бучацький очолив святкову Божественну літургію у Свято-Вознесенському храмі смт. Вишнівець Збаразького району.
      
В притворі храму архіпастиря зустрів настоятель прот. Паладій Лілякевич. Після урочистої зустрічі владика Нестор очолив святкове Богослужіння.
         
    
    
      
      
Цього святкового дня храм був переповнений парафіянами, котрі прийшли прославляти Божу Матір. З нагоди свята велика кількість прихожан прийняли Таїнство Сповіді та причастилися Святих Тіла і Крові Господньої.
   
Після заамвонної молитви архіпастир виголив проповідь, у котрій розповів про значення свята Благовіщення та воскресіння праведного Лазаря Господом нашим Ісусом Христом.
          
    
        
      
           
По завершенні Богослужіння молодь храму привітала архіпастиря та всіх прихожан із святом Благовіщення віршованою композицією.
      
Наостанок отець Паладій подякував владиці Нестору за візитацію та очолену ним молитву. У свою чергу Високопреосвященнійший владика подякував отцю-настоятелю за запрошення та пастирську опіку над парафіянами Свято-Вознесенського храму.
    
Максим ГЕРАСИМЮК
прес-служба Тернопільсько-Бучацької єпархії
 
< .   . >

Православний табір

Наші друзі

cerkva-snt.at.ua
Каталог веб ресурсів Тернопільщини
bogoslov.cv.ua
svdh.dp.ua/
talne-cercva.com.ua/
hram.lviv.ua
Магазин церковної утварі

Наш Банер