НЕДІЛЯ 31-ША ПІСЛЯ П’ЯТДЕСЯТНИЦІ, СВЯТИХ ОТЦІВ
: Максим Герасимюк   
08.01.13
 6 січня 2013 року, у 31-шу неділю після П’ятдесятниці, перед Різдвом Христовим, святих отців, високопреосвященнійший Нестор, архієпископ Тернопільський, Кременецький і Бучацький звершив Божественну Літургію у храмі Різдва Пресвятої Богородиці м. Тернополя.
   
Його Високопреосвященству співслужили: благочинний м. Тернополя прот. Роман Луговий, секретар єпархії прот. Олексій Головацький та свящ. Сергій Загальський.
     
   
   
  
  
  
Після Великого ходу владика Нестор звершив хіротонію, рукоположивши диякона Володимира Рудніка на священика.
 
Цього дня, напередодні великого свята – Різдва Христового, значна кількість прихожан прийняли Таїнство сповіді та причастилися Святих Тіла і Крові Господньої. Серед численних причасників, приємно було бачити велику кількість дітей.
    
   
     
      
      
Після заамвонної молитви високопреосвященнійший владика, традиційно, виголосив проповідь. У словах повчання владика наголосив, що як в родоводі Христа об'єднались і праведники і грішники, так і Сам Господь всіх приймає в Царство Небесне; головне – це усвідомити свою гріховність і необхідність боротись з гріхом.
       
       
      
      
       
       
По завершенні Богослужіння Його Високопреосвященство звершив постриг у рясофор послушника Свято-Юріївського монастиря на хуторі Вірля свящ. Володимира Рудніка. Монастир знаходиться на місці колишнього маєтку Анни Гойської, в якому знаходилася і була прославлена чудесами Почаївська ікона Божої Матері.
 
Максим ГЕРАСИМЮК
прес-служба Тернопільської єпархії
 
< .   . >

Православний табір

Наші друзі

cerkva-snt.at.ua
Каталог веб ресурсів Тернопільщини
bogoslov.cv.ua
svdh.dp.ua/
talne-cercva.com.ua/
hram.lviv.ua
Магазин церковної утварі

Наш Банер