АРХІЄПИСКОП НЕСТОР ОСВЯТИВ ННІ МОРФОЛОГІЇ ТДМУ
: Максим Герасимюк   
01.02.13
 У час святкування Хрещення Господнього хорошою традицією є освячувати власні оселі, домівки та приміщення. Традиційним вже стало освячувати навчальні кімнати та приміщення кафедр ННІ морфології Тернопільського державного медичного університету імені І.Я. Горбачевського.
       
24 січня 2013 року, на запрошення завідувача кафедри анатомії людини проф. Іллі Євгеновича Герасимюка високопреосвященнійший Нестор, архієпископ Тернопільський, Кременецький і Бучацький відвідав інститут морфології, щоб окропити стіни ВУЗу Йорданською водою.
  
     
  
     
    
     
     
Його Високопреосвященство супроводжував секретар єпархії прот. Олексій Головацький та благочинний м. Тернополя прот. Роман Луговий.               
 
За сталою традицією чин Великого освячення води відбувся у холі кафедри анатомії людини. Цього дня велика кількість студентів, в котрих проходили заняття, зібралися на кафедрі анатомії, щоб спільно взяти участь в освяченні. Пліч-о-пліч стояли студенти з України, Польщі, Африканських країн та країн Близького Сходу.
  
По завершенні освячення владика Нестор звернувся до професорсько-викладацького складу та студентів із повчальним словом у котрому привітав присутніх із святом Хрещення Господнього, а також наголосив на необхідності Божої допомоги в житті і праці кожної люди, особливо у роботі лікарів; адже у їхніх руках знаходиться не лише здоров’я,  а ще і життя людини.
      
     
       
      
    
    
Після проповіді, високопреосвященнійший владика окропив всіх присутніх освяченою водою, після чого було окроплено також навчальні кімнати, викладацькі кафедр та інші приміщення ННІ морфології (кафедра анатомії людини, кафедра патоморфології, кафедра гістології, міжкафедральна науково-дослідна лабораторія та аудиторія №5).
  
Наостанок Ілля Євгенович подякував архієпископу Нестору за освячення, очолену ним молитву та слова повчання.
  
Прес-служба Тернопільської єпархії
 
< .   . >

Православний табір

Наші друзі

cerkva-snt.at.ua
Каталог веб ресурсів Тернопільщини
bogoslov.cv.ua
svdh.dp.ua/
talne-cercva.com.ua/
hram.lviv.ua
Магазин церковної утварі

Наш Банер